255
Žaiginio mokiniai – konkurso „Mano klasės aktyvi pertrauka“ nugalėtojai

2017-03-30

Jau ne vienus metus mūsų mokykla priklauso sveikatą puoselėjančių mokyklų tinklui „Sveika mokykla“. Ieškodami projekto, kad vaikai galėtų užsiimti aktyvia veikla, atradome „Sveikatiadą“.
Konkursą „Mano klasės aktyvi pertrauka“ organizavo VšĮ „Tikra mityba“ su interaktyvių treniruočių portalu „Sporto birža“. Konkurso tikslas buvo populiarinti fizinį aktyvumą mokykloje, skatinti vaikus judėti per pertraukas.

Visą sausio mėnesį, nepabūgę šalčio ir sniego, 8–9 klasių mokiniai ruošėsi, treniravosi ir kūrė filmą. Mokyklos prezidentė Laura Ričkutė nufilmavo ir sumontavo 3 minučių filmuką apie tai, kaip mokiniai aktyviai juda per pertraukas.
Šiais metais konkurse „Mano klasės aktyvi pertrauka“ dalyvavo 13 mokyklų iš visos Lietuvos. Mokyklų filmukai publikuoti feisbuko puslapyje, buvo galima balsuoti už labiausiai patikusį. Konkurso nugalėtojai buvo renkami atsižvelgus ne tik į feisbuko puslapyje surinktų „patiktukų“ skaičių, bet ir į komisijos vertinimus.

Susumavus balsus tapome šių metų konkurso „Mano aktyvi klasės pertrauka“ vieni iš nugalėtojų ir laimėjome susitikimą su sveikos gyvensenos ir mitybos specialistu Artūru Sujeta bei treniruotę SIL sporto centre.

Grįžome pakylėti ir kupini gerų emocijų. Ilgam išliks intensyvi treniruotė, betarpiškas ir nuoširdus SIL sporto centro trenerio bendravimas bei degančios vaikų akys su vieninteliu klausimu: „Kada galėsime ir vėl čia atvažiuoti?“

Vilma Daujotaitė, socialinė pedagogė