0
Simno specialioji mokykla – aktyvi projekto „Sveikatiada“ dalyvė

2017-10-06

Simno specialiosios mokyklos mokiniai kartu su NVŠ programos „Fizinio aktyvumo ir sveikatos ugdymo mokyklėlė“ dalyviais aktyviai prisijungė prie projekto „Sveikatiada“  įgyvendinimo. Padedami ir paskatinami kūno kultūros mokytojos Aldutės Mikulskienės mokiniai jau paruošė „Sveikatiados“ stendą, kurio informacija bus nuolat atnaujinama.

Mokyklos direktorė Janina Žeimienė pasidžiaugusi mokinių ir mokytojos aktyvumu, palinkėjo jiems dar didesnio entuziazmo, iniciatyvumo bei noro įsitraukti į visas siūlomas projekto „Sveikatiada“ veiklas. „Šis projektas suteikia tinkamas sąlygas kiekvienam dalyviui atsiskleisti ir tobulėti, įgyti naujų ir patobulinti turimas kompetencijas, būti fiziškai aktyviais“ – kalbėjo J. Žeimienė.

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Nuolat organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse, o veiklose dalyvauja mokytojai, mokiniai ir tėvai.

Šiais mokslo metais projekto organizatoriai dalyviams siūlo daug naujų idėjų ir dar įdomesnių veiklų. Pirma naujovė – tai įvedama metų tema. Šiemet ji vadinsis „Maisto pasirinkimo piramidė“. Bus stengiamasi kiek galima daugiau veiklų orientuoti į „Maisto pasirinkimo piramidę“.

Antra, visus mokslo metus vyks „Sveikatiados“ aktyviausiųjų rinkimai. Projekto organizatoriai analizuos dalyvių siunčiamą grįžtamąjį ryšį ir jo dažnumą, stebės projekto viešinimą internetiniuose puslapiuose ir žiniasklaidoje. Už visa tai bus skiriami taškai. Vertinant mokyklų aktyvumą bus atsižvelgiama ir į naujos idėjos – „Sveikatiados stendas“ – vystymą.

Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos informacija