0
Rudens šventė Pasvalio lopšelyje-darželyje „Eglutė“

2014-11-04

„Džiaugiasi obuolėlis, kad atėjo rudenėlis“. Tokiu pavadinimu vyko nuotaikinga rudens šventė Pasvalio lopšelyje-darželyje „Eglutė“. Grupių aprangos kodas pagal spalvą buvo ištrauktas burtų keliu. Šventės emblemos – spalvoti obuolėliai: raudoni, žali, geltoni ir net oranžiniai. Visos vaikų grupės dalyvavo rengiamame Sveikatiados projekte „Vienos spalvos vaišių stalas“, siekiant išsiaiškinti, kuo naudingi skirtingų spalvų vaisiai ir daržovės. Dailės galerijoje vyko piešinių paroda ,,Rudenėlio vaišių pintinėlė“ bei rudeninės kompozicijos iš obuolių ir įvairiausių rudens gėrybių.

Šios šventės metu rinkome patį sveikiausią pusryčių, pietų ar vakarienės patiekalą TOP 5. Jį vaikai gamino namuose kartu su tėveliais, nustebindami originaliomis idėjomis, išradingumu bei išmone.

Šventiniame renginyje vaikai vaidino, šoko, dainavo kartu su Obuolėliu, Morka, Grybu Baravyku. Jiems talkino jaunosios artistės iš Petro Vileišio gimnazijos su savo personažais Ežiuku ir Kopūstu.

Vaikai labai džiaugėsi nuotaikinga švente. Lauke visų laukė siurprizas – iš įvairiaspalvių obuoliukų išdėliotas didžiulis Obuolys ir kirmėlytė Sveikuolytė. Nutarėme kasdien sveikai maitintis – gerti sultis, valgyti vaisius ir daržoves.

http://www.pasvalys.lt/lt/naujienos/p10/dziaugiasi-obuolelis-kad-keuj.html