194
„Mankštiada“ Gilvyčiuose

2015-02-10

Sausio 26–30 dienomis Šiaulių rajono Gilvyčių mokykloje vyko „Sveikatiados” treniruotės – „Mankštiada“.Kūno kultūros mokytojos Jūratės Šilkauskienės paraginti ir pradinukai, ir vyresniųjų klasių mokiniai išbandė naują treniruočių formą pagal „Insanity“ programą.

Visą savaitę mokiniai mankštinosi, miklino kojas, o penktadienį ištvermingiausieji dalyvavo treniruotės maratone. Padėkomis buvo apdovanoti ištvermingiausi maratono dalyviai (Denas Laurinavičius, Tautvydas Valius, Enrika Jocaitė, Erlanda Bucevičiūtė), paskelbti maratono nugalėtojai (Deividas Vorašilka, Emilija Laurinavičiūtė), jiems įteikti medaliai.

„Man labai patiko mankšta. Tai buvo naudinga savaitė. Mankštinomės, stengėmės pasiekti gerų rezultatų. Projektas mums pavyko, pasiekėme savo tikslą.“ (Erikas Latanauskas, 5 kl.)

„Visą savaitę mokykloje vyko „Mankštiada“. Ji buvo kiek sunkoka, bet įveikėme visus sunkumus. Pirmadienį kūno kultūros mokytoja Jūratė Šilkauskienė mus supažindino su veikla, kurią atliksime visą savaitę. Po mokytojos pasakojimo pradėjome sportuoti. Antradienį buvo sunkesnė diena, pratimai sudėtingesni, jie sunkėjo kiekvieną dieną. Penktadienį buvo pati sunkiausia diena, turėjome 50 minučių mankštintis. Stipriausi ir ištvermingiausi buvo apdovanoti padėkomis, medaliais. Galėtų būti daugiau tokių renginių.“ (Gabija Dolgareva, 7 kl.)

„Projektas „Mankštiada“ man patiko. Visą savaitę gerai pasimankštinome, gerinome sveikatą. Penktadienį sportavome apie 50 minučių pagal įrašą. Nors šią dieną vykusi mankšta mus nuvargino, buvo nelengva, turėjome gerai paplušėti, tačiau įrodėme sau, kad esame ištvermingi. Buvo laimėtojų, kurie gavo padėkas ir medalius. Mūsų klasėje – abu nugalėtojai (Deividas ir Emilija). Labai šaunu, kad vyksta tokie renginiai.“ (Kamilė Rusteikaitė, 8 kl.)

www.gilvycium.siauliai.lm.lt