Jaunųjų iškylautojų diena darželyje-mokykloje „Liepaitė“

2015-06-22

Nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo neregėti dalykai. Darželio – mokyklos teritorijoje išdygo spalvingas palapinių miestelis. Tėvai, seneliai rengė stovyklavietę savo mažiesiems. O vaikai, kaip tikri turistai, vaikščiojo aplinkui su kuprinėlėmis ant pečių ir nekantravo įsikurti.

Pagaliau palapinės pastatytos ir galima apsigyventi. Vaikai džiaugėsi rengėsi pusryčiams, o po jų laukė mankšta kitaip.  Visi susirinko į sporto aikštę nusiteikę rimtai pasportuoti. Labai įdomiai vedė mankštą Augusto mama.  Truputį pailsėję grupių komandos rengėsi Mažojo futboliuko rungtynėms. Pavargę, bet su geromis emocijomis vėliau dalyvavo Kūrybos laboratorijoje, kuri įsikūrė čia pat lauke.  Vieni piešė plakatus ant didžiulių lapų, kiti ant asfalto, dar kiti piešė Turistų vėliavą ant medžiagos.

Baigę savo darbelius, čia pat, ant tvoros surengė parodą. Ją galėjo pamatyti visi, net ir kitą dieną svečiai apsilankę įstaigoje stebėjosi mažųjų išradingumu. Po pietų visų laukė miegas palapinėse. Ne visiems pavyko užmigti, nes taip gera su draugais paplepėti...

Nors ir neišsimiegoję, bet žvaliai nusiteikę, pavakarius pavalgę gamtoje, vaikai laukė tėvelių. O tada prasidėjo linksmosios estafetės. Tėvai kartu vaikais rungtyniavo: lindo tuneliais, šuoliavo su kamuoliais, ,,sodino“ bulves ir t.t. O kiek palaikymo tėvai susilaukė iš vaikų, kai išbandė jėgas virvės traukime.

Po visų rungtynių direktorė Aldona Piragienė padėkojo vaikams, tėveliams už ištvermę, gerą nuotaiką ir įteikė padėkas. Dar ilgai skambėjo vaikų juokas, netilo pavydžios  vyresnėlių kalbos, juk jiems tokios dienos nebuvo darželyje.

Mokytoja Stasė Bagdonienė