0
Viktorina tęsiasi

2015-03-10

Kviečiame ir toliau dalyvauti „Sveikatiados" kasmėnesinėje viktorinoje ir kovoti dėl išmaniausio sveikuolio vardo. Kiekvieną mėnesį „Sveikatiada" pateiks 3 klausimus, susijusius su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu. 

Mėnesio pabaigoje iš visų teisingai atsakiusių burtų keliu išrinksime 3 nugalėtojus, kurie bus apdovanoti smulkiais „Sveikatiados" suvenyrais. Kiekvieną mėnesį teisingai atsakę dalyviai pateks į aktyviausiųjų sąrašus, o mokslo metų pabaigoje, 3 patys aktyviausi ir kiekvieno mėnesio viktorinoje dalyvavę bei atsakę į klausimus dalyviai bus apdovanoti „Sveikatiados" marškinėliais.

Kaip visada, taip ir kovo mėnesio iššūkyje 2 klausimai bus apie mitybą ir fizinį aktyvumą, o vienas apie „Sveikatiadą". Taigi, klausimai yra tokie:

1. Kiek naujienlaiškių per visus gyvavimo metus išleido „Sveikatiada“?
2. Senas senukėlis su geltonais kailinukėliais, kas tuos kailinius nuvelka, visi žmonės verkia. Kas?
3. Jeigu per parą valgytumėte 4 kartus, kokiu santykiu turėtų pasiskirstyti šie valgymai? Pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, vakarienė. Pvz.: pusryčiai 50 % priešpiečiai 15 %, pietūs 25 %, vakarienė 10 % viso per dieną suvalgyto maisto. Šis variantas, be abejo, yra neteisingas – parašykite teisingai. Galima nedidelė paklaida.

Atsakymų, kaip visada, laukiame el. paštu info@sveikatiada.lt 

Nuotrauka - http://www.astrosage.com/quiz/images/quiz1.jpg