Vandens dienos atgarsiai

2015-04-14

Visi „Sveikatiados“ dalyviai žino, kad kovas – vandens mėnuo. Tad visą mėnesį Lietuvos mokyklose ir darželiuose siautė su vandeniu susiję renginiai.
 
Labai džiugu, kad šiemet Pasaulinę vandens dieną paminėjo daugiau sveikuolių nei pernai – beveik 9400 vaikų, 600 mokytojų ir 300 tėvų. Įspūdingi skaičiai, tiesa?
 
Ko gero, pati populiariausia veikla – vandens degustacija. Vaikai su didžiausiu malonumu ragavo įvairių skonių vandenį – su citrina, mėta, pagardintu apelsino skiltele... Įdomiausia buvo buvo atspėti, kokio skonio vandeniu gardžiuojamasi, nes degustacija vyko užrištomis akimis.
 
Nemažas skaičius vaikų atliko įvairių eksperimentų, susijusių su vandeniu – bandė „skandinti obuolį“, perlenkti pieštuką, kūrė dirbtinę vaivorykštę.
 
Dauguma mokyklų Vandens dienos proga savo klases ir foje papuošė gražuoliais stendais, bylojančiais apie vandens savybes, naudą organizmui, įdomius faktus. O kur dar moksleivių piešiniai!
 
Buvo ir ekskursijų į vandens tiekimo bendroves, vaikai taip pat žiūrėjo edukacinius filmukus apie vandenį.
 
,,Smagu buvo apie svarbius dalykus pakalbėti linksmai,“- vandens mėnesį apibendrino penktokas Dovydas  iš Klaipėdos H.Zudermano gimnazijos.
 
Vandens dienos akimirkomis galima pasigrožėti dviejuose nuotraukų albumuose: 

1 Albumas

2 Albumas