0
Trečiasis „Sveikatiados“ žygis jau laukia dalyvių

2015-04-13

Jau trečią kartą kviečia vilniečius ir miesto svečius į šeštadieninį pėsčiųjų žygį Vilniaus apylinkėse. Šį kartą kviečiame prie „Sveikatiados" ir mūsų bičiulių „Ditmos projektai ir ko" prisijungti balandžio 25 dieną. Maršrute: Jeruzalės Kalvarijos, Verkių rūmų apylinkės, Turniškių upelio pakrantė.

Žygio vadovas Valdemaras Šimėnas aprodys įdomias vietas keliaujant Kalvarijų taku Verkių rūmų link. Keliausime miškais į Verkės upelio intako slėnį, upelio pakrante pasiekiame Verkę ir Verkių rūmų malūnus. Užkilę į Verkių rūmų kalną, grožėsimės Valakampių miškų panorama, aplankysime rūmų pagrindinius ir pagalbinius pastatus. Besileisdami pėsčiųjų alėjomis į Neries slėnį pasieksime Turniškės upelį su buvusiu dvaro kumetynu, tvenkiniais. Čia sustosime aptvarkyti paupį taip prisijungdami prie balandžio 25 d. visoje Lietuvoje vyksiančios akcijos DAROM 2015.
Turniškės upelio pakrantėmis pasieksime Naujuosius Verkius ir čia esantį popieriaus fabriką. Iš čia, pro Mokyklos autobusų stotelę miškais prieiname Also ežerą ir Verkių regioninio parko dviračių taku ateiname iki Ežerėlių autobusų stotelės. Jei dar turėsite jėgų, galima miškais pasiekti Verkių rūmų stotelę. 

Atstumas: 8-10 km. ; Įveikimo laikas: 4 h.

Į žygį rekomenduojama pasiimti:
Mažą kuprinę:
Vandens ir šiek tiek maisto;
Šiltus rūbus, priklauso nuo oro (striukė, kelnės, megztinis, jeigu oras geras -sportinis kostiumas);
Fotoaparatą;

IR ŽINOMA GERĄ NUOTAIKĄ :)
Registracija el. paštu egle@sveikatiada.lt iki balandžio 24 d.


Detalesnę informaciją apie žygį rasite čia (spauskite ant paveikslėlio):