0
„SVEIKUOLIŲ-ŠAUNUOLIŲ” KONKURSO PRADŽIA

2014-11-11 17:36:54
„Sveikatiada” skelbia sveikatingiausios Lietuvos klasės konkurso „Sveikuoliai-šaunuoliai 2014“ pradžią. Konkurse dalyvauti ir varžytis dėl sveikatingiausiosios klasės titulo kviečiame 1-7 klases!

Konkursas, kaip ir ankstesniais metais, bus sudarytas iš trijų etapų. Pirmasis etapas tęsis nuo lapkričio 11 dienos iki gruodžio 22 dienos.
 
Pirmojo etapo užduotis: „Sveikatiados receptų knygos kūrimas“
 
Iki pat Kalėdų kviečiame rinkti įdomius receptus, juos išbandyti, fiksuoti gardžius patiekalus ir savo vaišes su šeima, draugais, klasės draugais, o visa tai sudėti į savo klasės „Sveikatiados receptų knygą“. Tikimės, jog dauguma valgių, kurių receptus rinksite ir išbandysite, bus maistingi ir sveiki. Projektas „Sveikatiada“ sako, jog nesveikų maisto produktų nėra – svarbiausia juos derinti, valgyti su saiku ir laiku.

Sukurtą knygą iliustruokite vaišių akimirkomis, patiekalų nuotraukomis, komentarais apie maisto gamybos procesą bei pastebėjimais, kodėl šie patiekalai naudingi ir nusipelnė vietos šiame sveikuoliškame kūrinyje.

„Sveikatiados receptų knygos“ gairės - tiek turinys, tiek ir forma priklauso tik nuo jūsų – el. knyga, tikra popierinė knyga, su viršeliu, turiniu, fotografijomis ir iliustracijomis, autorių parašais...
 
Jei kursite elektroninio formato knygą, pirmam konkurso etapui besibaigiant siųskite mums ją visą. Jei kuriate tikrą, popierinę knygą, atsiųskite mums jos puslapių fotografijas.

Visus savo kūrinius siųskite „Sveikatiadai“ – info@sveikatiada.lt iki gruodžio 22 dienos.

Antrojo etapo užduotį paskelbsime pirmajam etapui pasibaigus - sausio mėnesį.

Jeigu turite klausimų, būtinai susisiekite su mumis – info@sveikatiada.lt arba 8 672 57080