0
SVEIKUOLIŲ - ŠAUNUOLIŲ KONKURSO II ETAPO UŽDUOTIS

2016-03-16

Skelbiame Sveikuolių – šaunuolių konkurso II etapo užduotį. Nueikite su visa klase 10 000 žingsnių per dieną!  „Sveikatiada“ meta tau iššūkį!

Iššūkis vaikams – per dieną su visa klase nueiti 10 000 žingsnių kuo įdomesniu ir nesikartojančiu maršrutu. Žingsnius galima skaičiuoti žingsniamačiu, specialia programėle išmaniems telefonams ar žinant maršruto atstumą paskaičiuoti matematiškai. Per visą II etapo laikotarpį privaloma padaryti bent 5 klasės žygius (jei padaroma daugiau žygių  – gaunama daugiau taškų). Kiekvieno žygio pabaigoje klasė turi pasidaryti „asmenukę“. Etapo pabaigoje bus renkamos sveikuoliškiausios „asmenukės“, tad vaikai kviečiami save fotografuoti kuo įdomiau ir originaliau.  Vieną kitą nuotrauką atsiųskite mums, kad jaustume, kaip jums sekasi, tačiau visas savo nuotraukas etapo pabaigoje klasė turi sudėti į vieną knygą  kartu su aprašymais, komentarais ir paaiškinimais, kodėl pasirinkta būtent tokia žygio trasa. Baigta knyga siunčiama „Sveikatiadai“ info@sveikatiada.lt iki balandžio 24 d. Sudaryta komisija  gegužės 3 d. paskelbs 10 klasių finalisčių.

Renkantis žygio trasas klases kviečiame išbandyti naujus kelius bei aplankyti savo krašto vaizdingus maršrutus.

Vertinimo kriterijai:
Dalyvauja visa klasė ar tik keli vaikai
Žygių skaičius
„Asmenukių“ originalumas
Knygos patrauklumas

Į finalą atrinksime 10 klasių, kurios gegužės mėnesį rungsis Vilniaus Vingio parke dėl pagrindinio prizo – 5 dienų vasaros stovyklos. Į stovyklą važiuos dvi klasės: viena pradinukų ir viena vyresnių klasių. Primename, kad konkurse dalyvauja 1-7 klasių mokiniai. Finale bus vertinami I ir II etapo rezultatai.