0
SVEIKUOLIŲ - ŠAUNUOLIŲ KONKURSO I ETAPAS

2016-02-01

Skelbiame SVEIKUOLIŲ - ŠAUNUOLIŲ konkurso I etapo užduotį. Konkurse dalyvauti gali 1-7 klasių moksleiviai.  Užduotis bus kūrybiška.. „Sveikatiada“ meta tau iššūkį!

Nufilmavome kelis receptus ir metame iššūkį mokykloms. Kaip jį įveikti? Sukurti patiems kitą naują ir unikalų patiekalą, ar žinomo patiekalo sveikuolišką alternatyvą ir nufilmuoti trumpą 2-3 min trukmės filmuką. Kiekvieną filmuką pabaik žodžiais „Metu tau iššūkį!”. Savo filmukais meskite iššūkį kitiems konkurso dalyviams. Daugiausia taškų gaus ta klasė, kuri sukurs daugiausia ir įdomiausių filmukų. Sukurtą filmuką patalpinkite  YOUTUBE tinklapyje ( https://www.youtube.com/watch?v=kD0eqcZsfHY) ir nuorodą siųskite „Sveikatiadai“, o mes ją patalpinsime Facebook‘e su hashtag (kreipė) #sveikatiadosissukis. Savo sukurtais filmukais mokyklas kviečiame dalintis savo mokyklų bendruomenių Facebook paskyrose su tuo pačiu hashtag (kreipe) #sveikatiadosissukis.

Tokį iššūkį kviečiame priimti ir mokytojus! Sukurti mokytojo filmuką ir susirungti su kitais mokytojais konkurse. Jeigu iššūkį priims daugiau nei vienas dalyvaujančios klasės mokytojas, klasė gaus papildomai tašką. Pakvieskite dalyvauti ne tik klasės aukėtojus, bet ir kitus mokytojus. 

Savo filmukų Youtube nuorodą siųskite info@sveikatiada.lt iki kovo 10 d. Siųsdami mums laišką nurodykite savo mokyklos pavadinimą ir savo klasę. Savo video talpinkite  savo mokyklos Facebook paskyrose su hashtag (kreipė) #sveikatiadosissukis ir dalinkitės ant „Sveikatiados“ Facebook sienos.  Sudaryta komisija  kovo 16 d. paskelbs pirmo etapo nugalėtojus. Jei kils klausimų rašykite info@sveikatiada.lt arba skambinkite Margaritai 8 672 57080.

Vertinimo kriterijai:
Įgyvendintų iššūkių skaičius
Įgyvendintų iššūkių originalumas
Video filmukų kokybė

Į antrąjį etapą patenka visos klasės dalyvės, sukūrusios nors po vieną filmuką,  tačiau 3 geriausios bus apdovanotos specialiais prizais – atvyksime į jūsų mokyklą. II etapo užduotį paskelbsime pasibaigus I etapui. Finaliniame etape dalyvaus 10 klasių. 

Jei dar nesiregsitravote konkurse,tačiau jūsų klasė pasiruošusi priimti iššūkį, sukurto filmuko nuorodą atsiųskite mums kartu su užpildyta konkurso anketa iki kovo 10 d. Anketą rasite čia.

Dar vieną mūsų filmuką galite pamatyti čia https://www.youtube.com/watch?v=loZkp4EmPAM

Pagrindinį prizą - VASAROS 5 DIENŲ STOVYKLĄ VISAI KLASEI-  dovanoja WESTERN UNION!

METU TAU IŠŠŪKĮ!