0
SVEIKUOLIŲ - ŠAUNUOLIŲ KONKURSO FINALINIS ETAPAS

2016-05-03

Kiek žingsnių nužingsniuota, kiek  kilometrų įveikta? Į šį klausimą atsakyti gali 45 klasės įveikusios II etapo „Sveikatiados“ iššūkį.

Mokiniai žygiuodami atrado gimtųjų apylinkių takelius ir įdomiausias vietas, keliavo į tolimesnes ekskursijas. Kai kurios klasės neapsiribojo penkiais žygiais ir keliavo daugiau. Į žygius pasikviesdavo ir tėvelius.

Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos moksleiviai vykdydami projekto veiklas suprato, kad sveikai gyventi gali būti smagu. Aktyviai praleistas laikas jiems buvo labai naudingas (nors ir pavargdavo keliaudami, jautėsi žvalūs ir energingi), išmoko išgirsti draugą, išklausyti jo nuomonę, tapo artimesni. 
 
Pasvalio Svalios pagrindinės mokyklos šeštokai žygiuodami atrado, kad tapo greitesni ir ištvermingesni, labiau susidraugavo, pamilo gamtą, o vienam mokiniui ir svorio pavyko numesti žygių metu. Dar vienas iš atradimų, kad ėjimas pėsčiomis – gera susisiekimo priemonė.
 
Išrinkti klases į finalinį etapą buvo labai sunku. Pirmajame etape sudalyvavo 197 klasės, antrajame – 45 klasės. Atrenkant klases į finalinį etapą buvo vertinami abiejų etapų rezultatai.

Gegužės 13 d. į Vilniaus Vingio parką kviečiame atvykti šias klases:
 
Vilkaviškio pradinė mokykla – 4a
Raseinių Šaltinio progimnazija – 3c
Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla – 3
Vilniaus inžinerijos licėjus – 3a
Tauragės Aušros pagrindinė mokykla – 4a
Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla – 6b
Raseinių Šaltinio progimnazija – 6a
Vilniaus raj. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija – 7
Kretingos M.Daujoto pagrindinė mokykla – 6c
Vilniaus Levo Karsavino mokykla – 5b
 
Dėkojame visiems konkurso dalyviams! Sveikai maitintis, kartu gaminti, kartu žygiuoti – sveikai gyventi! Atšilus orams linkime prisiminti, kad SVEIKAI GYVENTI YRA SMAGU ir žingsniuoti toliau!