„Sveikuolių-šaunuolių“ konkursas – kas tapo nugalėtojais?

2015-05-18

Dar 2014 metų rudenį prasidėjęs sveikatingiausios klasės konkursas „Sveikuoliai-šaunuoliai“ jau netrukus pasieks finišą. Daugiau nei 50 įvairaus amžiaus klasių varžėsi, kuri taps konkurso nugalėtoja...
 
Rudenį, pirmajame konkurso etape, sveikuoliai rinko originalius patiekalų receptus, dalinosi jais ir sukūrė savo klasių receptų knygas.
 
Tuo tarpu antroji konkurso dalis buvo skirta judėjimui ir fiziniam aktyvumui – moksleiviai domėjosi įvairiomis sporto šakomis, jų istorija, įdomiai faktais bei, žinoma, išbandė jas patys. Visa ši informacija sugulė į klasių sporto atradimų knygeles.
 
Pirmuosiuose konkurso etapuose dalyvavo visi norintys, o į lemiamą, trečiąjį, pateko geriausiai pasirodžiusios 6 klasės. Primename, kad finale varžėsi:
 
Utenos „Aukštakalnio“ progimnazijos 6A klasė;
Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 7B klasė;
Kauno M.Mažvydo pagrindinės mokyklos 6A klasė;
Šiaulių rajono Raudėnų pagrindinės mokyklos 6 klasė;
Kretingos rajono Salantų gimnazijos 7A klasė;
Šiaulių Juventos progimnazijos 4 klasė.
 
Kiekviena klasė finalinėje konkurso fazėje turėjo gerokai padirbėti, sukurti savo miestą pristatantį filmuką, klasės himną, herbą ir deklaraciją bei pristatyti tikro sveikuolio dieną.
 
Visos klasės, atlikdamos užduotis, įdėjo be galo daug pastangų, tad namų darbai buvo itin puikūs ir įdomūs. Juos galite pamatyti „Sveikatiados“ puslapio naujienų skiltyje.
 
Nugalėtojų atranka buvo ypatingai sudėtinga. „Sveikatiados“ komanda labai ilgai svarstė ir ginčijosi, kuri iš visų klasių yra verčiausi tapti pačia sveikatingiausia bei laimėti pagrindinį prizą – dieną su „Sveikatiada“.
 
Norime pabrėžti, kad viena iš finalinių užduočių esmių buvo suburti kiekvienos klasės mokinius į vieną komandą – juk tik susivieniję ir dirbadami kartu sugebėjote pasiekti tokių šaunių rezultatų. Linkime, kad ir ateityje būsite visi kaip vienas kumštis!
 
Taip pat norime pasakyti, kad netapusios nugalėtojomis klasės tikrai neliks nuskriaustos – jų laukia staigmena. Kokia? Sužinosite jau netrukus.
 
Taigi, iškilmingai skelbiame, kad 2014-2015 mokslo metų „Sveikuoliais-šaunuoliais“ tapo bei sveikatingiasios klasės titulą iškovojo Šiaulių „Juventos“ 4B klasės moksleiviai!!!
 
Sveikiname nugalėtojus! Iki pasimatymo kitų metų konkurse!