0
„Sveikuolių-šaunuolių“ konkursas: atrojo etapo užduotis

2015-01-30 14:34:17
Praėjusį rudenį prasidėjęs sveikatingiausios klasės konkursas „Sveikuoliai-šaunuoliai“ tęsiasi. Pirmajame etape „Sveikatiados“ dalyviai itin aktyviai domėjosi įvairiais maisto patiekalais bei kūrė klasės receptų knygas. Sulaukėme daug skirtingų knygų su begale įdomių, originalių ir, be abejo, labai skanių receptų.
 
Visas pirmajame etape sukurtas receptų knygas galite rasti ir „Sveikatiados“ svetainėje.  Norime labai pagirti visas klases, kurios įsitraukė į pirmąjį etapą. Išduosime, kad jos sulauks nedidelių staigmenų.
 
O nuo vasario mėnesio startuoja jau antroji konkurso dalis. Visus pirmojo etapo dalyvius raginame nesustoti bei toliau kovoti dėl sveikatingiausios klasės titulo. Tuo pačiu akcentuojame, kad į šį etapą gali įsitraukti ir naujos klasės. Tad nedvejokite bei įveikite „Sveikatiados” užduotį. O kokia gi ta užduotis?
 
Pavasariui jau pamažu artėjant,  kviečiame jus visus vis daugiau pasijudinti! „Sveikatiada“, kasmet rengdama „Mankštiados“ idėjų paketus, pristato Jums skirtingas sporto šakas. O kokias sporto šakas Jums būtų įdomiausia išbandyti?

Užduotis –  sukurkite knygą „Mūsų klasės sporto šakų atradimai“ . Susidarykite savo klasės mėgiamiausių sporto šakų sąrašą. Tokių sporto šakų, kurios Jums įdomios, apie kurias norėtumėte daugiau sužinoti ir, žinoma, išbandyti.

Pasidomėkite šiomis sporto šakomis, rinkite medžiagą – atsiradimo istoriją, taisykles, detales apie aprangą, paplitimą pasaulio šalyse. Galbūt jums pavyks susitikti su vienos ar kitos sporto šakos atstovais, kurie papasakos įdomių istorijų apie šią sporto šaką?

Ir būtiniausia – išbandykite savo mėgstamiausias sporto šakas. Fotografuokite, būkite aktyvūs ir išradingi ir kurkite tikrą ar elektroninę knygą „Mūsų klasės sporto šakų atradimai“. Į ją kuo įdomiau sudėkite visą surastą medžiagą apie sporto šaką, nuotraukas iš sportinių užsiėmimų ar susitikimų su sporto šakų atstovais ir būtinai savo atsiliepimus – kas patiko, buvo nauja ir neatrasta.

Nors tai nėra reikalavimai, turime keletą patarimų, kurie jūsų knygą galėtų padaryti įdomesnę:
  • Knygoje dėmesį skirkite bent 3 sporto šakoms, stenkitės, kad bent viena jų būtų (egzotiška) unikali ar rečiau sutinkama– juk visi žino, kas yra krepšinis ar futbolas.
  • Nepagailėkite nuotraukų – niekam neįdomu knygos be paveikslėlių, ar ne?
  • Būtinai įtraukite savo, mokytojų, tėvų nuomonę apie jūsų pasirinktą sporto šaką.Galbūt būtent jie yra tam tikros sporto šakos atstovai ar žinovai. Kuo skirtingesni žmonės pasakys nuomonę apie ją, tuo knygelė bus vertingesnė.
Jūsų knygų laukiame iki kovo 15 dienos. Kaip buvo ir pirmajame etape, jeigu jūsų knyga elektroninė – atsiųskite ją mums. Jeigu knyga popierinė – lauktume jos nuotraukų. Informaciją siųsti galime el. paštu info@sveikatiada.lt Jeigu kyla klausimų, būtinai rašykite.

Ir nepamirškite – sveikai gyventi yra smagu!

Mokyklos kUrios
dalyvauja renginyje