Sveikuoliai iš Rainių

2015-05-26

Moksleivių sveikos gyvensenos įgūdžius formuojantis projektas „Sveikatiada“ pavasarį kvietė visas mokymo įstaigas kurti projektus, skirtus plėtoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo kultūrai. Geriausiomis pripažintų sveikatinimo idėjų įgyvendinimą finansuos su projektu „Sveikatiada“ bendradarbiaujanti bendrovė „Pontem“.
 
Konkurse iš viso gautos 47 taisykles atitinkančios paraiškos. Iš jų buvo atrinktos 9 paraiškos, kurioms skirtas finansavimas. Tarp nugalėtojų pateko ir Telšių rajono Rainių mokykla-darželis.
 
Rainių mokyklos-darželio atstovai nusprendė įgyvendinti projektą „Aš judu ir tu judi, augam žvalūs ir sveiki“, kurio tikslas –  supažindinti vaikus ir jų tėvelius su fizinio aktyvumo reikšme savijautai ir sveikatai, skatinti vaikų fizinį aktyvumą bei stiprinti vaikų sveikatą.
 
Šio projekto metu bus organizuojamos paskaitos tėveliams ir vaikams, piešinių konkursas, judrieji žaidimai, finalinė sporto šventė. Bus išleistas lankstinukas, kuriame rainiškiai susipažins su mankštos pratimais kiekvienai dienai. Lankstinuko fotonuotraukoms pozuos įstaigos vaikučiai.
 
Tikimasi, kad šiame projekte dalyvaus didžiulis skaičius Rainių gyventojų – daugiau nei 80 vaikų. Į renginius bus kviečiami tėvai, mokyklos-darželio administracijos darbuotojai bei Rainių gyventojai.
 
Šis savaitės trukmės projektas mažiesiems Rainių kaimo gyventojams atskleis fizinio aktyvumo privalumus, padės ugdyti sportavimo įgūdžius, o kartu suteiks daug puikių emocijų. 

Kitų konkurso nugalėtojų idėjos - www.sveikatiada.lt/naujienos