0 0 0 0 0 0
SVEIKATINIMO IDĖJŲ KONKURSAS: ,,Sveikų pėdučių taku"

2017-08-02

Pasak mokyklos direktorės Dalios Vilkelienės, refleksoterapinis takas įrengtas įgyvendinus „Sveikatiados“ projektą ir laimėjus 120 eurų. „Kankorėžių ir kitų miške randamų medžiagų patys prisirinkome, prie darbų prisidėjo ir vietos ūkininkai. Kitų mokslo metų pradžioje planuojame takelį dar plėsti - rinksime kaštonus ir kitas nieko nekainuojančias gamtos medžiagas. Einant tokiu pojūčių taku basomis, masažuojamos pėdos ir per tam tikrus taškus suteikiama energijos visam organizmui. Tiek moksleiviai, tiek pedagogai, tiek Kuigalių kaimo gyventojai gali pasisemti jėgų, žygiuodami šiuo originaliu taku“, - kalbėjo ji.
 
Tako atidarymo ceremonijoje dalyvavo Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, vyr. specialistė Violeta Kolesnikienė. Svečiai vaikus sveikino
su vasaros pradžia, linkėjo smagių „Bonifacijaus“ atostogų.
 
Vėliau vietos moksleiviams ir svečiams iš kitų švietimo įstaigų prie Barupės upelio surengta turizmo ir sporto šventė. Atrakcija prasidėjo burtų traukimu, o po to šešių komandų nariai rikiavosi ir stojo į starto vietą. Komandoms reikėjo ne tik greitumo, tikslumo bet ir sumanumo įveikiant įvairias užduotis kliūčių ruožo trasoje. Mokiniai varžėsi smiginio, šokinėjimo per padangas, barjerus, kamuoliukų mėtymo į kibirą ir kitose smagiose rungtyse. Jiems teko įveikti matematinę užduotį, suteikti pirmąją pagalbą.
 
Vaikai be galo džiaugiasi naujuoju kojų padus masažuojančiu taku.