155
Sveikatingumo puoselėjimas „Šaltinėlio“ mokykloje

2015-05-12

Toliau tęsiame sveikatinimo idėjų konkurso nugalėtojų pristatymą. Bus pristatytos visos 9 geriausiomis pripažintos paraiškos. Šį kartą dėmesys skiriamas Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos projektui „Jei nori augti sveikas, tai sportuok, žaisk, kurk, juokauk ir su visais draugauk“.

„Šaltinėlio“ mokyklos atstovų projekto tikslas – saugoti, stiprinti ir puoselėti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą, užtikrinant saugią ir sveiką aplinką vasaros metu.
 
Vasaros atostogų metu bus organizuojamos netradicinio ugdymo veiklos lauke – pažintinės ir orientacinės sportinės išvykos į gamtą prie Palaukinio ežero, teatro dienos, meno studijos lauke, kur vaikai galės savo kūrybinius sugebėjimus išreikšti ant molbertų, vatmano lapų, pritvirtintų prie medžių; piešti smėliu, vandeniu, muilo burbulais, putomis, ant akmenukų, medžio žievių.

Vaikai bus kviečiami būti kartu - linksmintis, juokauti, šokti, žaisti muzikinius ratelius, judriuosius  žaidimus. Bus bandoma groti gamtine medžiaga: akmenukais,  pagaliukais, konkorėžiais, pačių pasigamintais muzikiniais instrumentais.
 
Tikimasi, kad šiame projekte dalyvaus didžiulis skaičius vaikų iš Ignalinos – apie 150. Į renginius bus kviečiami tėvai, mokyklos administracijos darbuotojai, juose dalyvaus ir partneriai - Ignalinos visuomenės sveikatos biuro atstovai, miesto vaikų bibliotekos darbuotojai, policijos pareigūnai.
 
Ši „Šaltinėlio“ mokyklos iniciatyva padės vaikams laisvalaikį leisti turiningai ir aktyviai, įgyti bendravimo ir bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių.