0
„Sveikatiados” viktorinos nugalėtojai

2015-03-05

Vasario mėnesį vykusį „Sveikatiados” viktorina išmaniausiems sulaukė gausiausio dalyvių skaičiaus. Gavome daug teisingų atsakymų, tačiau, kadangi klausimai buvo nelengvi, ne visiems pavyko įveikti iššūkį.
 
Vasario mėnesį klausėme:

1.     Kokią geometrinę figūrą labiausiai mėgsta sveikuoliai ir kodėl?
2.     Sakoma, kad avižinė košė – grožio košė, o kvietinė košė – košė širdžiai. O gal žinote, kaip vadinama ryžių košė? Kodėl?
3.     „Sveikatiados” mokymo įstaigų tinklui priklauso mokyklos ir darželiai iš visos Lietuvos. Visgi, yra ir keletas miestų, kuriose „Sveikatiados“ veiklos kol kas neatkeliavo. Parašykite du iš tokių miestų.
 
Kone visi viktorinos dalyviai išsiaiškino, kad mėgstamiausia sveikuolių geometrinė figūra – piramidė, o tikliau – maisto pasirinkimo piramidė. Ryžių košė turi daug įvairių vitaminų, tad yra vadinama koše protui – užskaitėme visus panašius atsakymus. Tuo tarpu „Sveiktiadai" nepriklausančių miestų yra keletas – Druskininkai, Birštonas…
 
Susumavę rezultatus surengėme burtų traukimo ceremoniją, po kurios paaiškėjo, kad šį mėnesį nudžiuginsime tris „sveikatiadiečius”:

Eriką Petrauskaitę
Tomą Kripaitytę
Haroldas Sakavičius
 
Sveikiname laimėtojus – su jumis susisieksime artimiausiu metu, visus kitus raginame suklusti – dar vienas iššūkis jus pasieks jau netrukus!