0
„Sveikatiados“ viktorina išmaniausiems: gruodžio mėnesio laimėtojai

2015-01-02

Tęsiasi lapkričio mėnesį startavusi „Sveikatiados“ viktorina išmaniausiems. Kiekvieno mėnesio pradžioje bus užduoti 3 klausimai, susiję su sveika mityba, fiziniu aktyvumu ir projektu „Sveikatiada“. 
 
Viktorinos dalyviai savo atsakymus siuntė elektroniniu paštu. Teisingai atsakę į visus tris, turėjo galimybę laimėti „Sveikatiados“ prizų.Gruodžio mėnesį užduotys buvo šiek tiek sudėtingesnės nei lapkritį, tačiau teisingai atsakiusių buvo tikrai nemažai. Klausėme:
 
1. Kuri iš „Sveikatiados” tradicinių veiklų buvo pati pirmoji? Variantai: Mankštiada, Vaisių ir daržovių mitingas, Pusryčių fiesta, Judam muzikos ritmu, Sveikos mitybos trimestras, Sveikatiadoj šok ir nesustok, Smagieji personažai iš maisto pasirinkimo piramidės, Sveikuoliai-šaunuoliai.
2. Koks laikas valgyti yra pats geriausias?
3. Aukso pilvukas, kaulo Mykoliukas. Aukštai pakabintas, nuskinti pagamintas. Kas?


 
Teisingi atsakymai:
1.     Pusryčių fiesta
2.     Valgyti reikia tuomet, kai esi alkanas
3.     Aukštai pakabintas aukso pilvukas – slyva.

 
Iš visų dalyvių, įveikusių lapkričio mėnesio iššūkį, „Sveikatiada" burtų keliu išrinko tris laiminguosius. „Sveikatiados“ staigmenų jau artimiausiu metu laukti turėtų:
 
1.     Martyna Dudnikaitė
2.     Gustas Šiaulenskis
3.     Giedrė Skačkauskaitė

 
Su laimėtojais susisieksime jau artimiausiu metu. O visus kvietus kviečiame dalyvauti ir sausio mėnesio viktorinoje – iššūkį paskelbsime jau pirmadienį!