0 0 0 0
,,SVEIKATIADOS SVEIKIAUSIO UŽKANDŽIO RINKIMŲ" APDOVANOJIMAI:

2018-02-05

Individualių receptų grupėje laimėjo Kasparas Majauskas iš Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos 4a klasės, jo numeris buvo 120. ,,Sveikatiados" komanda sveikina Kaspararą ir džiaugiasi tokiu ,,Sveikatiados" puslapio draugų, kurie jam išplėšė pergale, palaikymu.

Konkurso organizatoriai taip pat sveikina bei apdovanoja Mažeikių lopšelįio – darželio „Buratinas“ vaikus. Šiame darželyje vykusiuose ,,Sveikiausio užkandžio rinkimuose" įvertinti geriausi užkandžiai: Simo (9gr.) „Monstriukai“ (kiviai, braškės, riešutai), Žygio (5gr.) „Boružėlės“ (duonytė, lašiša ir pomidoriukai), Neilos (11gr.) „Suktinukai“ (cukinijos, varškės užtepėlė). Šiuos užkandžių autorius norime apdovanoti ir mes!!!

Ir galiausiai, labai norime pasidžiaugti tokiu aktyviu visų įsitraukimu į konkursą, viso buvo išskirtas 171 dalyvis ar jų grupė. ,,Sveikatiados" padėkomis papildomai apdovanojame Vilniaus lopšelio-darželio „Pakalnutė“,,Skruzdėliukų'' grupę,
Panevėžio l-d „Draugystę“, Tauragės vaikų reabilitacijos mokyklos - centro „Pušelė“- vaikų grupę „Boružiukai“, taip pat Ukmergės vaikų lopšelio - darželio "Eglutė "Drugelių", "Žirniukų" ir ,,Žiogelių" grupes bei Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcį centrą.

Sveikiname konkurso nugalėtojus! Su Jumis bus susisiekta asmeniškai