0
„Sveikatiados pusryčių klube“ svečiavosi žinomi Lietuvos sportininkai

2015-10-16

Visą šią savaitę „Sveikatiados pusryčių klubo“ pamokose svečiavosi žinomi sportininkai. Mokyklose apsilankė krepšininkai, futbolininkai, plaukikai, lengvosios atletikos čempionė. Klubo mokytojai, Lietuvos medicinos studentų asociacijos ir Lietuvos psichologijos studentų asociacijos studentai, vedė paskaitą „Ryto ir pusryčių draugystė“. Sportininkai kartu su moksleiviais išklausė pamokos teorinės dalies, vėliau jiems padėjo atlikti praktines užduotis.

Kiekvienas sportininkas papasakojo trumpai apie save, apie savo mitybos įpročius ir kodėl mityba tokia svarbi sportiniams rezultatams pasiekti. „Lietuvos ryto“ krepšininkas Rokas Giedraitis prasitarė, kad vaikystėje nemėgo pusryčiauti, tačiau kai pradėjo krepšininko karjerą pradėjo pusryčiauti kiekvieną dieną ir dabar dienos be pusryčių nepradeda. Po pamokos „Žalgirio“ futbolo klubo vartininkas Saulius Klevinskas džiaugėsi, kad vaikai domisi sveika mityba ir sportu.

„Tėvai nesirūpina savo vaikais. Ne visiems papusryčiauti nespėjusiems vaikams paruošia maisto dėžutę, kad jie galėtų pavalgyti mokykloje. O juk suaugę turėtų mokyti vaikus ir  būti jiems pavyzdžiais“,- po pokalbių su moksleiviais savo pastebėjimais dalinosi sporto laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja ir lengvosios atletikos čempionė Vlada Musvydaitė.

„Lietuvos ryto“ krepšininkas Adas Juskevičius rytą pradeda sveikais pusryčiais. „Valgau daug košių, geriu šviežias sultis, mėgstu varškę“,- tokiems produktams pirmenybę teikia žinomas Lietuvos sportininkas.

 „Sveikatiada pusryčių klubo“ atributiką kai kurie moksleiviai ypatingai brangins, nes jie turės savo mėgstamo žaidėjo autografą. Po pamokos svečiai vaikams linkėjo valgyti sveikus pusryčius, o jaunieji sirgaliai sportininkams linkėjo pergalių.

Daugiau fotografijų rasite mūsų galerijoje ir sporto klubų galerijose.
http://www.fkzalgiris.lt/galleries/996.html
http://bc.lrytas.lt/galerija/gallery/272-lietuvos-ryto-zaidejai-ragino-laikytis-sveikos-gyvensenos-taisykli#fwgallerytop