0
SVEIKATIADOS PUSRYČIŲ KLUBAS KAUNE

2016-09-02 11:01:18
„Sveikatiada“ kviečia Kauno miesto mokyklų penktokų klases dalyvauti projekte „Pusryčių klubas“. Praeitais metais šis projektas vyko Vilniuje, o šiais metais Kauno miesto savivaldybei skyrus finansavimą projektas atkeliauja į Kauno miestą.

„Sveikatiados pusryčių klubas“ - renginių, paskaitų ir užsiėmimų ciklas, kuriuo siekiama paskatinti mokyklų bendruomenes daugiau dėmesio skirti vaikų žinioms apie pusryčių svarbą ir naudą bei ugdyti įprotį pusryčiauti.  Smagios, interaktyvios ir patrauklios priemonės informuos moksleivius apie pusryčių svarbą ir naudą, paskatins juos domėtis savo mityba, ją stebėti ir vertinti.

 „Sveikatiados pusryčių klubas“ projekte dalyvaus 5 Kauno bendrojo lavinimo mokyklų penktų klasių moksleiviai. Projekto užsiėmimų trukmė - vienas mėnuo. Dalyviai keturias savaites vykdys specialias užduotis, klausysis pranešimų ir dalyvaus renginiuose,  kurie supažindins juos su pusryčiavimo svarba, nauda bei padės įtraukti valgymo ryte įprotį į dienos rutiną.

Visus užsiėmimus organizuos „Sveikatiada“. Projekte dalyvaujančios mokyklos indėlis – patalpos užsiėmimams (aktų salė, pamokų klasės). Pamokų laikas bus derinamas su kiekviena atrinkta mokykla individualiai.

Kiekviena Kauno miesto mokykla, norinti dalyvauti projekte ir turinti 2 ir daugiau penktokėlių klases savo mokykloje, turi užpildyti paraiškos formą čia ir atsiųsti ją margarita@sveikatiada.lt iki rugsėjo 15 dienos. Atrinktos mokyklos bus paskelbtos rugsėjo 20 dieną. Paskaitų pradžia spalio 3d. 

Jeigu turite klausimų apie projekto „Sveikatiados pusryčių klubas“ įgyvendinimą, būtinai kreipkitės margarita@sveikatiada.lt arba 867257080 

Mokyklos kUrios
dalyvauja renginyje