0
„Sveikatiados mitybos kodų paieška

2014-09-16

„Sveikatiados" komanda kviečia Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus ir Utenos apskričių mokyklas registruotis ir išbandyti savo jėgas beieškant sveikos mitybos lobių.

Kartu su Lietuvos medicinos studentų sąjungą (Limsa) organizuojamame projekte dalyvauti gali 1-7 klasių moksleiviai. Pradinių klasių atstovai turės galimybę dalyvauti specialioje pamokoje„Atrask mitybos piramidės lobius ir paslaptis". Šios pamokos metu vaikai atskleis, ką jie žino apie maisto pasirinkimo piramidę ir jos sudedamąsias dalis. Tuo tarpu Limsa atstovai papasakos, kaip teisingai ja vadovautis ir maitintis sveikai bei subalansuotai.

Vyresnieji, 5-7 klasių moksleiviai, bus pakviesti įsitraukti į interaktyvią „Mitybos mitų ir faktų dvikovą". Šio užsiėmimo metu Limsa atstovai pasidalins žiniomis, kurie mūsų visuomenėje dažnai girdimi mitai apie mitybą yra pramanai, o kurie iš jų yra tikrų tikriausia tiesa.

Kaip jau įprasta „Sveikatiados" renginiuose, užsiėmimų metu netrūks nei žinių apie sveikatingumą, nei pramogų bei geros nuotaikos.

Kiekviena mokykla iš minėtų penkių apskričių, norinti sulaukti svečių iš „Sveikatiados" ir Limsos, turėtų užpildyti šio projekto paraiškos formą bei atsiųsti ją elektroniniu paštu „Sveikatiados" koordinatoriams. Paraiškos formą galite rasti čia.

Paraiškas reikėtų siųsti elektroniniu paštu info@sveikatiada.lt iki rugsėjo 22 dienos.

„Sveikatiados mitybos lobių paieška" projekto užsiėmimai mokyklose prasidės nuo rugsėjo 29-osios dienos.