0
„Sveikatiados” metraštininko konkursas

2014-10-23

Įsibėgėjus „Sveikos mitybos trimestro” veikloms kviečiame dalyvauti dar viename – „Sveikatiados” metraštininko konkurse. Atidžiai fiksuokite sveikatingumo veiklas ssavo mokykloje, atsiųskite vaizdelius mums ir prisidėkite prie „Sveikatiados” istorijos kūrimo!

Kviečiame filmuoti ir fotografuoti kiekvieną „Sveikatiados“ renginį savo mokykloje ar bendruomenėje. Kuo įdomesnės ir unikalesnės nuotraukos ir filmuota medžiaga, tuo didesni šansai, kad tavo darbas bus panaudotas kuriant „Sveikatiados“ filmą ir nuotraukų parodą. O tai reiškia, kad tu ne vien prisidėsi prie projekto plėtojimo, bet dar ir būsi apdovanotas. Kaip? Pavasarį, kuomet jau bus renkami geriausi vaizdeliai iš veiklų, jų autoriai sulauks staigmenos – „Sveikatiados smaližiaus rinkinio“. O kur dar geriausio fotografo ar filmuotojo titulas...

Nuotraukų ir filmukų laukiame visų mokslo metų metu adresu info@sveikatiada.lt Jeigu turite didelį kiekį medžiagos, kuri netelpa, parašykite mums – sutarsime, kokiu kitu būdu galėsite perduoti savo kūrybą. Jeigu kyla kitų klausimų, būtinai rašykite ar skambinkite – „Sveikatiados“ komanda budi nuolatos!

Raginame išbandyti fotografo ar operatoriaus rolę bei tapti istorijos kūrėju!