0
SVEIKATIADOS KONFERENCIJA

2016-03-24

Pirmą kartą programa „Sveikatiada“ organizavo konferenciją. Jos tema - „Išbandyki naują madą – pasitik Sveikatiadą“. Konferenciją organizuoti padėjo Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokytojai.  Renginio dalyviai buvo maloniai nustebę apsilankę tik prieš metus duris atvėrusiame Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre, kur pertraukėlių metu mokytojai galėjo apžiūrėti idomias ir interaktyvias ekspozicijas. Renginį atidarė įkvepianti Antakalnio progimnazijos direktoriaus T.Jankūno kalba ir šokių studijos „Atspindys“ mergaičių šokis. 

Konferencijos tikslas - skleisti gerąją patirtį apie sveikatinimo priemonių įgyvendinimą mokyklose.

Pranešimus skaitė ir savo patirtimi dalinosi ikimokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo mokytojai, kviestiniai svečiai. „Sveikatiados“ ambasadoriai atvažiavo iš Kauno, Molėtų, Kaišiadorių, Ukmergės, Kėdainių ir net Pasvalio bei Panevėžio. Mokytojai pristatė savo įgyvendintus renginius mokyklose, pasidalino idėjomis, stendiniai pranešimai su savo nuotraukomis ir aprašymais irgi tapo įkvėpimo šaltiniais. Visi dalyviai prisiminė, kad kovo 22 d. – Pasaulinė Vandens diena.  Antakalnio progimnazijos mokytojos pakvietė visus konferencijos dalyvius šiek tiek prasimankštinti  prieš pietų pertraukėlę. Pasisėmę naujų idėjų ir įkvėpimo, su „Sveikatiados“ padėkomis ir Šiuolaikinių didaktikų centro pažymomis, mokytojai grįžo namo, kur po Velykinių vaikų atostogų vėl skleis madą, kaip būti sveikiems ir energingiems.

Pranešimus ir daugiau nuotraukų galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Konferenciją filmavo Ugdymo plėtotės centro Mokytojo TV ir kiek vėliau reportažus ir video pranešimus bus galima rasti http://mokytojotv.blogspot.lt