0
,,Sveikatiados iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“

2020-02-09

Štai jau ketvirtasis šių mokslo metų ir trečiasis ,,Sveikatiados maisto detektyvų" iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“. 

Kartu su daugkartine Lietuvos fechtavimo čempione Paulina Bajorūnaite, kviečiame jus kurti naujus ugdymo įstaigos bendruomenės įpročius ir troškulį malšinti vandeniu, o ne saldintu gėrimu. Tegul vandens gėrimas tampa neatsiejamu dienos dalyku, skaninkit vandenį uogomis, vaisiais, žolelėmis ar net daržovėmis, tegul vaikams tai tampa įpročiu. Taip pat tradiciškai eksperimentuokite su vandeniu, suteikite jam kitą būvį, nustebinkite visus!

Įtraukite į iššūkio veiklas, kiek įmanoma daugiau savo ugdymo įstaigos bendruomenės, šeimas taip pat - iššūkį priimkite visi drauge!

Dalinamės su Jumis iššūkio filmuku. Susipažinkite su juo paspaudę ant nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=qW4dISRLlT0

Šio konkurso metu bus apdovanotos ir į iššūkio šventę pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos  5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Facebook draugų balsų pagalba bus atrinkta po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados" komisija. 

Konkurso laikotarpis VASARIO 10 d. - KOVO 9 d. Konkurso medžiagą priimu ir talpinu tik iki KOVO 9 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami KOVO 13 d.

Taigi, junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip Jums sekasi bendruomenė puoselėti naujus įpročius. Kaip įprasta, laukiu jūsų organizuotų veiklų filmukų, nuotraukų bei aprašymų. Tegul Jūsų mitybą puošia ne tik grūdiniai produktai, daržovės ir vaisiai, bet taip pat tegul vanduo išstumia saldintus gėrimus!

SĖKMĖS!

Projektas yra finansiškai remiamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR Sveikatos apsaugos ministerija