0 0
,,Sveikatiados iššūkis – renkuosi sveikatai palankius užkandžius!

2020-05-08

Štai jau šeštasis šių mokslo metų ir penktasis ,,Sveikatiados maisto detektyvų" iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – renkuosi sveikatai palankius užkandžius!", valio! 

Deja, bet tai jau paskutinysis šių mokslo metų iššūkis. Kad ir kaip apmaudu, tačiau vieną turėjome praleisti dėl pandemijos ir šalyje paskelbto karantino :)

Tai mūsų projektui naujas iššūkis, todėl labai aktyviai kviečiame Jus jį priimti ir parodyti vaikams, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti.

Štai iššūkio filmukas. Susipažinkite su juo paspaudę ant nuorodos:
https://www.youtube.com/watch?v=YoRx7xAi1LI&feature=youtu.be

Kadangi karantinas tęsiasi, kviečiu iššūkį priimti namuose! O nuotraukas, filmukus bei aprašymus (grįžtamojo ryšio anketas) siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados" Facebook puslapyje :)

Šio konkurso metu bus vėl apdovanotos 5 mokyklinio ir 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Facebook draugų balsų pagalba bus atrinkta po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados" komisija.

Konkurso laikotarpis GEGUŽĖS 8 d. – BIRŽELIO 5 d. Konkurso medžiagą priimame TIK iki BIRŽELIO 2 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami BIRŽELIO 5 d.

Taigi, junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip vaikams sekasi puoselėti naujus įpročius. Sėkmės! LAI KARANTINAS NESUTRUKDO IŠŠŪKIO EIGAI! 

Dėkojame į iššūkį įsitraukusiems Lietuvos irklavimo federacijos atstovams!

 
Projektas yra finansiškai remiamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija