0 0
,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“

2020-04-02

  
Štai jau penktasis šių mokslo metų ir ketvirtasis ,,Sveikatiados maisto detektyvų“ iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“, valio! Kaip ir kasmet labai aktyviai kviečiame Jus priimti šį pieno iššūkį - gaminti pačius įvairiausius ir sveikiausius pieno kokteilius, taip pat vaisiais ir uogomis gardinti varškę, baltą sūrį ar kitus pieno produktus. Dalyvaukite pieno TŪSE!

Nepamirškite, kad vaikams, paaugliams rekomenduojama per dieną suvartoti bent stiklinę pieno, kefyro ar pasukų arba iki 100 g varškės per dieną. Taip pat, kad piene ir pieno produktuose priskaičiuojama net iki 200 naudingų medžiagų.

Todėl labai aktyviai kviečiame priimti šį iššūkį! Nuotraukose, filmukuose bei aprašymuose įamžinkite visas iššūkio akimirkas ir siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt  Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados“ Facebook puslapyje :)

Šio konkurso metu bus vėl apdovanotos ir į iššūkio šventę pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Facebook draugų balsų pagalba bus atrinkta po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados“ komisija.

Konkurso laikotarpis BALANDŽIO 2 d. - BALANDŽIO 27 d. Konkurso medžiagą priimame iki BALANDŽIO 27 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami BALANDŽIO 30 d.

Taigi, junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip sekasi puoselėti naujus įpročius. Sėkmės!
LAI KARANTINAS NESUTRIKDO IŠŠŪKIO EIGOS!

Iššūkio filmuką rasite čia:
https://youtu.be/RVFg5zrub0k

Projektas yra finansiškai remiamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR Sveikatos apsaugos ministerija