0
,,Sveikatiados iššūkis – 400 g. daržovių ir vaisių kasdien!”

2019-10-16

Daržovių ir vaisių reikšmė žmogaus organizmui yra labai didelė. Juose gausu vitaminų, maistinių skaidulų, mineralinių medžiagų bei angliavandenių. Rekomenduojama per dieną suvalgyti bent 400 gramų daržovių ir vaisių. Būtent taip ir skamba skelbiamas šis iššūkis!
,,Sveikatiada” kviečia Jus priimti ,,Sveikatiados iššūkį – 400 g. daržovių ir vaisių kasdien!” Su iššūkio filmuku susipažinkite čia: https://youtu.be/mLjasiqa6oY
Įsitraukite į šį iššūkį ir puoselėkite savo ugdymo įstaigų bendruomenių mitybą, bent 5 kartus per dieną valgykite įvairių daržovių ir vaisių. Rinkitės sezonines šviežias ar šaldytas, įvairiai paruoštas, o svarbiausia, skirtingų spalvų daržoves ir vaisius. Kuo didesnė spalvų įvairovė lėkštėje, tuo daugiau ir įvairesnių vitaminų organizmas gauna suvalgius.
Nuotraukose, filmukuose bei aprašymuose (grįžtamojo ryšio anketose) pateiktas akimirkas siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados” facebook paskyroje.
Šio konkurso metu bus apdovanotos ir į iššūkio šventę pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Po 2 iš jų išrinks Facebook draugai, likusias 6 – ,,Sveikatiados” komisija.
Konkurso laikotarpis SPALIO 16 d. - LAPKRIČIO 22 d. Konkurso medžiagą priimame ir talpiname tik iki LAPKRIČIO 18 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami LAPKRIČIO 22 d.
Sėkmės KONKURSE!
Konkursas yra finansiškai remiamas valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija