0
SVEIKATIADOS EKSKURSIJOS

2016-02-29

„Sveikatiada“ kartu su ekskursijų organizatoriumi „Vivid Vilnius“ vilniečius ir sostinės svečius kviečia  į ekskursijas! Pati pirmoji ekskursija vyks Kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną!

Pakviesime Jus prisiminti, iš kur kilo ir kokioje “dirvoje” užaugo Lietuvos laisvės “virusas”, kurio sunaikinti nepajėgė net du šimtai okupacijos ir represijų metų, ir kaip šis “virusas” prasiveržė devintajame dešimtmetyje, sugrąžindamas mums visiems taip trokštamą laisvę.  Ekskursija pradėsime prie karaliaus Mindaugo paminklo, 1 h 30 min. trukmės pasivaikščiojimo metu aplankysime svarbiausias su bundančia laisve susijusias vietas – Katedros aikštę, Gedimino pilies bokštą, Sąjūdžio būstinę, Lukiškių aikštę, Seimo rūmus. Ekskursiją baigsime Nepriklausomybės aikštėje, prie Lietuvos Respublikos Seimo.
 
Ekskursijos metu daug vaikščiosime, taip pat lipsime į Gedimino kalną, tad nepamirškite judesių nevaržančios aprangos ir patogios avalynės!
 
Ekskursija nemokama, tačiau galėsite gidui padėkoti arbatpinigių forma. 

Kada? Kovo 11 d. 10 val.
 
Kur? Pradžia – nuo karaliaus Mindaugo paminklo, Arsenalo g. 1, Vilnius
 
Kaip registruotis ekskursijai? Rašykite info@sveikatiada.lt apie dalyvaujančių vaikų skaičių ir juos lydinčių suaugusių skaičių iki kovo 9 dienos. Jei turėsite klausimų ar ieškosite susitikimo vietos – skambinkite Margaritai 8 672 57080

„Vivid Vilnius“ – tai puikus pasirinkimas Jūsų turiningam laisvalaikiui sostinėje! Tai judėjimas, spalvingumas, augimas, domėjimasis. „Vivid Vilnius“ kviečia atrasti ir pažvelgti naujomis spalvomis į tai kas daugeliui yra sena ir užmiršta. Pažinkime Vilnių kartu! Daugiau informacijos – telefonu +37067724824 arba www.vividvilnius.lt