0
„Sveikatiados" bičiulių žygis Sapieginės pažintiniu taku

2015-03-05

Vieni pavasarį pasitinka vydami žiemą, valgydami blynus ar degindami Mores, o „Sveikatiada" su savo bičiuliais iš „Ditmos projektai ir ko pasikvietė paskutinę žiemos dieną praleisti gamtoje žygiuojant ir šeštadienį praleisti įdomiai, linksmai ir sveikai.

Vasario 28 d. rytą burys žygeivių susitiko šalia Pavilnių regioninio parko, kur ir pradėjo kelionę. Žygeiviai keliavo Pavilnių ir Verkių regioninių parkų atragiais ( atragiai - tai ilgos teigiamos reljefo formos, buvusio žemės paviršiaus liekanos, susidariusios tarp gausybės tekančio vandens išgraužtų ir slėniukų). Žygio metu apžiūrėti bunkeriai, Vilniaus panorama, apkeliautos ir „Šveicarijos Alpes" - vaizdingas Šveicarijos vardu pavadintas erozinis atragis, dažnai keliautojams primenantis Šveicarijos Alpes. Žygio dalyviai - moksleiviai, mokytojai , mamos ir tėčiai- džiaugėsi geru oru, puikiu žygio vadovu bei įspūdingu kraštovaizdžiu su vis dar žiemą primenančiu sniegu. Taigi paskutinę dieną „Sveikatiados" bičiuliai praleido smagiai ir aktyviai, pažino nematytas Vilniaus vietoves bei išgirdo įdomias istorijas apie jas.

Tokius šeštadieninius žygius projekto komanda su savo draugais kelionių organizatoriais ketina rengti bent vieną šeštadienį per mėnesį ir ne tik Vilniuje. Taigi sekite informaciją ir laukite kvietimo!!!