Vilniaus miesto mokyklas kviečiame dalyvauti „Pusryčių klube“!

2015-09-01

Jau 7 metus Lietuvos vaikų mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius ugdantis projektas „Sveikatiada“ kviečia Vilniaus miesto mokyklų penktokų klases dalyvauti naujoje projekto iniciatyvoje – „Pusryčių klubas“.
„Sveikatiados pusryčių klubas“ - renginių, paskaitų ir užsiėmimų ciklas, kuriuo siekiama paskatinti mokyklų bendruomenes daugiau dėmesio skirti vaikų žinioms apie pusryčių svarbą ir naudą bei ugdyti įprotį pusryčiauti.  Smagios, interaktyvios ir patrauklios priemonės informuos moksleivius apie pusryčių svarbą ir naudą, paskatins juos domėtis savo mityba, ją stebėti ir vertinti bei tuo remiantis priimti informuotus pasirinkimus.

Pilotiniame „Sveikatiados pusryčių klubas“ projekte dalyvaus šešių Vilniaus bendrojo lavinimo mokyklų penktų klasių moksleiviai. Projekto veiklos mokyklose bus vykdomas 2 mėnesius - 3 mokyklose kiekvieną mėnesį. Dalyviai keturias savaites vykdys specialias užduotis, klausysis pranešimų ir dalyvaus renginiuose,  kurie supažindins juos su pusryčiavimo svarba, nauda bei padės įtraukti valgymo ryte įprotį į dienos rutiną.
Bus išleistas eletroninis leidinys „Sveikatiados pusryčių klubas“, kuriuo galės pasinaudoti visos Lietuvos mokyklos. Jame išdėstyti įgyvendintos projekto veiklos, pasiekti tikslai, aktuali metodinė informacija. Taip pat ir konkretus veiksmų bei rekomendacijų planas, kaip programą „Sveikatiados pusryčių klubas“ įgyvendinti mokykloje savarankiškai. 

Visus užsiėmimus organizuos „Sveikatiada“. Projekte dalyvaujančios mokyklos indėlis – patalpos užsiėmimams.

Kiekviena Vilniaus miesto mokykla, norint dalyvauti projekte, privalo užpildyti paraiškos formą čia ir atsiųsti ją margarita@sveikatiada.lt iki rugsėjo 14 dienos. Atrinktos mokyklos bus paskelbtos rugsėjo 16 dieną.

Jeigu turite klausimų apie projekto „Sveikatiados pusryčių klubas“ įgyvendinimą, būtinai kreipkitės margarita@sveikatiada.lt arba 867257080 

Nuotrauka - http://i.huffpost.com/gen/1339548/images/o-KIDS-BREAKFAST-SCHOOL-facebook.jpg