0
„Sveikatiada“ kartu su bičiuliais kviečia į pėščiųjų žygius

2015-02-18

„Sveikatiada“ kartu su bičiuliais iš „Ditmos projektai ir ko“ kviečia Jus savaitgalį praleisti įdomiai, linksmai ir sveikai. Vasario 28 dieną, šeštadienį, nuo 10:00 val. organizuojame pėščiųjų pirmąjį žygį Vilniuje- išbandysime Sapieginės kalno bei Pavilnio ir Verkių regioninio parko platybes. 

Žygis užtruks apie 4-5 valandas, kurio metu netrūks žaismingų akimirkų, linksmų istorijų, šokių ir dainų. Verta paminėti, žygis – visiškai nemokamas, tiesa, svarbu su savimi turėti gerą nuotaiką bei keletą papildomų daiktų. Jų sąrašą bei platesnį žygio maršruto aprašymą rasite ČIA.

Kodėl verta dalyvauti?
Smagiai ir aktyviai praleisite laiką gamtoje.
Pažinsite dar nematytas Vilniaus vietoves ir išgirsite įdomias istorijas apie jas.
Dar labiau susibendrausite su savo klasės draugais ir mokytojais, o kur dar galimybė susipažinti su kitų mokyklų moksleiviais...

Visus sveikuolius, kurie šeštadienio pusdienį nori praleisti aktyviai ir smagiai, kviečiame registruotis į žygeivių gretas el. paštu iki vasario 25 d. el. paštu egle@sveikatiada.lt. Laiške prašome nurodykite mokyklą, kiek moksleivių ir juos lydinčių suaugusiųjų dalyvaus žygyje. Nesnauskite, vietų skaičius ribotas! 

Pavasarį bus planuojami žygiai ir kituose Lietuvos miestuose, tad sekite informaciją.