„Sveikatiada“ grįžta!

2015-08-20

Vasaros atostogoms artėjant į pabaigą, į Lietuvos mokyklas grįžta vaikų sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius ugdantis projektas „Sveikatiada“. Kartu pradėsime jau septintus mokslo metus!

Ateinančiais mokslo metais, kaip ir kasmet, „Sveikatiados“ dalyviai bus kviečiami dalyvauti tiek jau tradicinėse tapusiose veiklose, tiek ir naujose iniciatyvose. Vyks vaikų itin mėgstama „Mankštiada“, masiniai šokiai, „Sveikos mitybos trimestras“, kurio metu aktyviai domėsimės įvairiais mitybos aspektais.
 
Kalbant apie naujoves, pagrindinės iš jų bus dvi. Viena skirta sostinės moksleiviams, tai – „Sveikatiados“ pusryčių klubas, kurio metu Vilniaus mokyklų 5 klasių moksleiviams bus organizuojamas 4 savaičių užsiėmimų ciklas, skirtas ugdyti įprotį pusryčiauti.
 
Kita naujovė – „Sveikatiados“ žaidynės bus rengiamos jau vakarų Lietuvoje – Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Tauragės ir Telšių mokymo įstaigose. Žaidynėse bus akcentuojama judėjimo ir sporto nauda, jaunieji sveikuoliai turės įveikti įvairias smagias fizinio aktyvumo užduotis.
 
Daugiau informacijos apie visas šių mokslo metų „Sveikatiados“ veiklas galite rasti metiniame plane čia.