Sveikas laisvalaikis „Gilijos“ mokykloje

2015-05-11

Balandžio mėnesį „Sveikatiada“ kvietė visas mokymo įstaigas kurti projektus, skirtus plėtoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo kultūrai. Geriausiomis pripažintoms sveikatinimo idėjoms bus skirtas finansavimas.

Konkurse iš viso dalyvavo 47 mokymo įstaigos, iš kurių buvo atrinktos 9, pasiūlusios pačias geriausias idėjas. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kiekvienu sveikatingumo projektu.

Vieni iš konkurso nugalėtojų - Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla.
 
„Gilijos“ mokyklos atstovai nusprendė įgyvendinti projektą „Mokausi laisvalaikį leisti sveikai“, kurio tikslas –  užtikrinti sveiką vaikų užimtumą ir turiningą laisvalaikio praleidimą vasaros stovyklos metu.
 
Šio projekto metu bus organizuojamos išvykos, estafetės, linijinių šokių pamokos, treniruotės sporto klube, viktorinos ir diskusijos apie sveiką mitybą ir sportą.
 
Tikimasi, kad šioje birželio mėnesio pradžioje vyksiančioje iniciatyvoje dalyvaus daugiau nei 100 „Gilijos“ pradinės mokyklos moksleivių, į renginius įsitrauks ir mokytojai, tėvai, socialiniai partneriai – Visuomenės sveikatos biuras, sporto mokykla „Viesulas“, sporto klubas „Šansas“.
 
Projektas  „Mokausi laisvalaikį leisti sveikai“ leis moksleiviams savo laisvalaikį leisti aktyviai ir turiningai, praplės savo sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo žinias. Renginiuose dalyvaus ir socialiai remtinų šeimų vaikai, kurie paprastai neturi galimybės įsitraukti į tokio pobūdžio projektus.