0
Startuoja konkursas - PUSRYČIAI MADINGA!

2020-11-26

Šis vaizdo klipas Jus įspėja apie prasidėsiantį šių mokslo metų antrą konkursą – PUSRYČIAI MADINGA! Ar laukėt?
Prašome suklusti, nes į konkursą Jus kaip niekad aktyviai kviečia įsitraukti Kauno Simono Daukanto progimnazijos mokiniai ir mokytojai. Peržiūrėkime filmuką paspaudę ant nuorodos:
https://youtu.be/--9wRgYY5JU

Kadangi karantinas tęsiasi, kviečiame iššūkį priimti pagal galimybes! Saugokit sveikatą, bet taip pat nepraleiskite progos pasidalinti pusryčių veiklų akimirkomis!

Konkursas vyks lapkričio - sausio mėnesiais! Raginame rytais fiksuoti pusryčius, o taip pat nusimatyti juos kitoms dienoms, ruošiant pusryčių planus, piešiant pusryčių piešinius ar vykdant kitas originalias veiklas. Nepamirškite kalbėti apie pusryčių svarbą, sveikatai palankiai pusryčiauti paskatinkite tėvelius.

Nuotraukose, filmukuose bei aprašymuose (grįžtamojo ryšio anketose) įamžinkite visas konkurso akimirkas ir siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados“ Facebook puslapyje.
Konkurso laikotarpis LAPKRIČIO 26 d. - SAUSIO 22 d. Konkurso medžiagą priimu ir talpinu tik iki SAUSIO 22 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami SAUSIO 29 d. Šio konkurso metu bus vėl apdovanotos 5 ugdymo įstaigos!

Taigi, junkitės prie konkurso ir parodykite visiems, kaip vaikams sekasi puoselėti naujus pusryčių valgymo įpročius. Sėkmės!