0
Prasideda MANKŠTIADOS mėnesiai

2017-01-04

Nuoseklumas! Galima pasiekti puikių rezultatų bet kurioje gyvenimo srityje ar bet kuriame moksle, jeigu dirbame ir mokomės nuosekliai. Ne išimtis ir sportas bei fizinis aktyvumas.  Sausio ir vasario mėnesiais kviečiame sportuoti ne tik sporto salėse, tačiau nepabūgti ir šaltuko ar sniego!

Sausio ir vasario mėnesiai – tai laikas MANŠTIADAI. Idėjų pakete rasite teorinės medžiagos ir praktinių pavyzdžių kaip taisyklingai atlikti pratimus ant kamuolių ir kvėpavimo lavinimo pratimai.

Interaktyvių treniruočių portalas „Sporto birža“ kiekvienam „Sveikatiada“ tinklo mokytojui vėl suteiks nemokamus abonementus, kad galėtumėte sportuoti namuose arba pajungę projektorių sportuotumėte mokykloje. Treniruočių programos atnaujintos ir papildytos!

Kviekvienas „Sveikatiados“  programoje užsiregistravęs mokytojas el.paštu gavo protų mūšio MANKŠTIADA klausimus, kad smagią pamoką ar didesnį renginį galima būtų suorganizuoti savo mokykloje.

Kaip jums sekėsi sportuoti, kokius sporto žaidimus ir pramogas ant sniego išbandėte mums labai įdomu sužinoti, todėl labai lauksime jūsų grįžtamojo ryšio anketų. 

Idėjų paketą galite rasti paspaudę nuorodą.