0
Pirmosios 2018 - 2019 mokslo metų veiklos

2018-09-12

,,Sveikatiada" pas jus grįžta su dar didesne jėga bei entuziazmu! Nuo rugsėjo startuojame su vaikų fizinį aktyvumą skatinančiomis veiklomis - ,,Mankštiados" idėjų paketu :) Kaip ir kasmet ,,Sveikatiada" pateikia šių mokslo metų planą. Susipažinkite ir veikite vadovaudamiesi juo!
 

Na, o ,,Mankštiados" idėjų paketas kupinas įvairių idėjų bei sumanymų, šį kartą kursim ir puoselėsim įpročius. ,,Sveikatos maratonas" bei ,,Mankštiados mugė" pateiks daugybę veiklų, iš kurių Jūs galite rinktis, o pasirinktas - pritaikyti ugdymo įstaigoje. Šis ketvirtis neįspraudžiantis į laiko rėmus. Kaip ir kasmet organizuokite fizinio aktyvumo veiklas ugdymo įstaigoje, bei dalinkitės su mumis tų veiklų akimirkomis. 
 

Taip pat ,,Mnk6tiados" idėjų pakete pateiktas kūrybinis konkursas - „Sveikatiados projekto dalyvių priesaika“Skirkite laiko šiam konkursui ir pasirenkite ugdymo įstaigos vaikų priesaiką. Originaliausios mums atsiųstos priesaikos bus apdovanotos prizais! :) Priesaikos šablonas.
 

Taip pat kviečiame visus ir toliau rengti bei atnaujinti ,,Sveikatiados" stendus , jų nuotraukomis dalintis su projektu.  Neturintys stendų - parenkite juos. Tegul visa Jūsų ugdymo įstaigos bendruomenė žino, jog aktyviai dalyvaujate projekte! Šiais metais taip pat organizuojami aktyviausių dalyvių rinkimai, o už kiekvieną veiklą skiriami taškai, todėl dalinkitės savo ugdymo įstaigos grįžtamuoju ryšiu.