0
Pirmasis ,,Sveikatiados žaidynių

2017-09-14

„Sveikatiados žaidynės“ skirtos motyvuoti į įvairialypes fizines veiklas įsitraukti moksleivius, jiems pademonstruojant, jog fizinis aktyvumas gali būti ne vien populiarių sporto šakų propagavimas, bet ir kitokio pobūdžio – smagesni ir išradingesni, patrauklesni užsiėmimai mokykloje ar laisvalaikiu.

SUSIDOMĖJAI?


I etapas:
,,Mokyklų motyvacijos įvertinimas”

Žaidynių dalyviai turi užpildyti paraiškos formas (priedas). Jos bus pateiktos kartu su projekto informacija, kvietimais ir detaliu aprašymu. Pagal paraiškos formose atsispindėjusią motyvaciją ir norą dalyvauti, bus atrinktos 10 ,,Sveikatiados žaidynėse“ dalyvaujančių mokyklų.

Užpildytas dalyvaujančių mokyklų paraiškas reikia atsiųsti el. paštu laura@sveikatiada.lt. Atrinktos dalyvaujančios mokyklos bus paskelbtos „Sveikatiada“ tinklapyje bei facebook puslapyje, tai pat informuoti asmeniškai registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu. Viena mokykla sudariusi daugiau nei vieną komandą, gali pateikti kelias paraiškas.

Komandos bus atrenkamos vertinant sudarytai projekto komisijai.
Konkurso komisija vertins: motyvaciją dalyvauti bei aktyvumą veiklose.

Konkursui paraiškas siųskite iki 2017 m. spalio 13 dienos. I etape atrinktos mokyklos bus paskelbtos 2017 m. spalio 18 dieną interneto tinklapyje www.sveikatiada.lt ir „Sveikatiados“ facebook paskyroje. Konkurso dalyviai taip pat bus informuoti asmeniškai registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.

Į antrąjį etapą patenka visos 10 paskelbtų mokyklų.