Naujas konkursas „Pietų kovos“!

2021-02-04

Sveiki visi projekto dalyviai!
 
Džiaugsmingai norime Jus pakviesti sudalyvauti naujame konkurse „Pietų kovos“!
 
Pietūs – pats svarbiausias mūsų dienos valgymo metas, nuo kurio priklauso likusios dienos energija ir nuotaika. Todėl kiekvieną dieną turime pavalgyti sveikatai palankius ir sočius pietus, tiesa?
 
Na, o pietų kovos taip nesivadintų, jei šiame konkurse nebūtų šiek tiek mūšio ir varžymosi! Sveikatiada Jums paruošė pietų kovų protmūšį bei mįslių ringą! Tai specialiai konkursui paruošta mokomoji medžiaga ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigoms!
 
Protmūšis skirtas mokykloms. Atsisiųskite čia: https://drive.google.com/file/d/1KoekshASCdX7PjMSfRH_ic6u1eh88-GR/view?usp=sharing
 
Mįslių ringas bei sveikatai palankių pietų šalies pamoką - darželiams. Atsisiųskite čia: https://drive.google.com/file/d/1J0V4y4zMHoxQH5X-BvKv213vPKPWt5YM/view?usp=sharing 
 
Karantinas dar tęsiasi, todėl konkurse kviečiame dalyvauti iš namų, o pagal galimybes iš ugdymo įstaigų. Skaniai ir sveikai pietaukite, fotografuokite, nupiešti, ar kaip kitaip įamžinkite savo pietų lėkštes! Parodykite mums, kas Jūsų pietų lėkštėse!
 
Taip pat organizuokite protmūšius bei mįslių ringus zoom ar teams platformose! Primename, kad kaip įprasta lauksime el. paštu: laura@sveikatiada.lt siunčiamos konkurso medžiagos, tai yra, aprašymų, nuotraukų ar vaizdo įrašų su sveikatai palankiais pietumis bei organizuojamomis pietų kovomis! Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados“ Facebook puslapyje :)
 
Konkurso laikotarpis VASARIO 4 d. - KOVO 12 d. Konkurso medžaigą siųskite iki KOVO 12 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami KOVO 19 d. Šio konkurso metu bus vėl apdovanotos 5 ugdymo įstaigos!
 
Sveikatiados vardu linkime skanių ir sveikų pietų, iki!