0
„Mankštiada" prasideda!

2015-01-06 15:20:51
„Sveikatiada" skelbia: sausis ir vasaris - „Mankštiados" mėnesiai!!! Kviečiame visus sportuoti, mankštintis, bėgioti, vaikščioti, šokti, trypti ir visaip kitaip judėti

„Sveikatiada", kaip jau esate įpratę, turi jums daug siūlymų, kaip sportuoti įdomiau ir smagiau. Šiemetinė naujovė - kiekvieną iš Jūsų kviečiame pasinerti į „Beprotybę". Taip vadinasi nauja treniruočių forma, kurią siūlome išbandyti. Tiesa, ji populiaresnė anglišku pavadinimu - Insanity. Šią programą pristatys „Sveikatiados" bičiuliai iš sporto akademijos Get Fit. 

Kaip jau esate įpratę, „Mankštiados" metu turėsite galimybę ne tik pamiklinti kojas, bet praturti ir savo teorines žinias apie sportą bei dalyvauti keletame konkursų. 

Visos mankštų idėjos, informacija apie Insanity ir Get Fit, konkursai ir žaidimai jau laukia Jūsų „Mankštiados" idėjų pakete.
  Skaitykite, dalinkitės ir sportuokite.

Ir dar labai svarbu - pasidalinkite savo įspūdžiais su mumis. Kviečiame kiekvieną mokymo įstaigą, dalyvaujančią „Mankštiadoje", atsiųsti mums keletą nuotraukų bei užpildytą grįžtamojo ryšio lentelę, kurią rasite čia. 


Norėdami į savo šaunius renginius pasikviesti svečių, naudokite „Sveikatiados" kvietimą:


Sveikai gyventi yra smagu, ar ne?