0
„Mankštiada“ įsibėgėja

2015-02-10

Dar sausio mėnesį prasidėjusi jau tradicine tapusi „Mankštiada“ įsibėgėja – sulaukiame vis daugiau ir daugiau atsiliepimų iš mokyklų ir darželių su džiugiais atsiliepimais – „Sveikatiados“ dalyviai šiuos metus pradėjo aktyviai sportuodami.

„Sveikatiados“ pagrindinis siūlymas „Mankštiadai“ – išbandyti naują treniruočių programą „Insanity“. Programa, padedant sporto akademijos Get Fit treneriams, buvo pritaikyta mokyklinio amžiaus vaikams – moksleiviams subalansuota mankšta sudomino daugelį sveikuolių. Ją išbandė tiek vyresni mokiniai, tiek ir pradinukai.
 
Įspūdžiai buvo patys įvairiausi. Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokytoja Rūta Jasionienė džiaugėsi, kad moksleiviai su didžiuliu entuziazmu išbandė mankštas, o po jų buvo puikios nuotaikos bei laukė ateinančių užsiėmimų. „Paparčio“ mokyklos bendruomenė tikisi, kad į būsimas veiklas įsitrauks ir tėvai.
 
Šiaulių rajono Gilvyčių mokykloje mankštos tęsėsi visą savaitę. Moksleiviai kasdien itin aktyviai treniravosi, nes savaitės pabaigoje – penktadienį, jų laukė iššūkis – ištvermingiausiųjų konkursas. Konkurso metu Gilvyčių mokyklos sveikuoliai intensyviai mankštinosi net 50 minučių. Po treniruotės moksleiviai buvo pavargę, bet laimingi. Moksleivės G.Dolgareva ir K.Rusteikaitė atskleidė: „labai šaunu, kad vyksta tokie renginiai ir jų galėtų būti dar daugiau“.
 
Plungės lopšelio darželio „Vyturėlis“ mažieji taip pat aktyviai įsitraukė į „Mankštiadą“. Pabrėžtina, kad darželinukai mankštinosi klausydamiesi darželio himno – plungiškiai užaugs būdami tikri patriotai.
 
Utenos „Aukštakalnio“ progimnazijoje net šešios klasės mankštinosi vienu metu. Uteniškius sporto paslapčių mokė karatė specialistas, daugkartinis Europos čempionatų prizininkas N.Motiejūnas.
 
Radviliškio rajono Šeduvos darželinukai nepabūgo šalčio bei linksmai judėjo lauke – slidinėjo bei žaidė ledo ritulį. Galbūt Šeduvoje užaugs nauja ledo ritulininkų karta?
 
Šiaulių Medelyno progimnazijoje visą sausį netilo muzika – moksleiviai nusprendė atsisakysi tradicinių mankštų, bet tikrai netinginiavo – vyko nuotaikingi užsiėmimai „hip hopo ritmu“.
 
Labai džiaugiamės visų dalyvių įspūdžiais ir atsiliepimais, tačiau tuo pačiu labai raginame ir kitas mokyklas bei darželius pasidalinti savo iniciatyvomis – vis dar laukiame nuotraukų bei užpildytų grįžtamojo ryšio anketų – siųskite juos info@sveikatiada.lt . Leiskite ir kitiems pasidžiaugti Jūsų pasiekimais.
 
Smagiosios „Mankštiados“ dalyvių akimirkos galerijoje - http://sveikatiada.lt/galerija/101