0
Kviečiame dalyvauti „Sveikatiados“ žaidynėse!

2015-09-04

„Sveikatiada“ kviečia dalyvauti projekto organizuojamose žaidynėse bei varžytis dėl galimybės įsirengti „Sveikatiados“ pramogų erdvę savo mokykloje!

Žaidynės skirtos Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Šiaulių ir Panevėžio apskričių mokyklų 5-7 klasių moksleiviams.

Plačiau apie žaidynes

„Sveikatiados žaidynės“ – Sveikatos apsaugos ministerijos finansuojamas projektas, skirtas ugdyti vaikų judėjimo įpročius. Spalio– lapkričio mėnesiais bus surengtos 5 žaidynės 5 mokyklose iš minėtų apskričių.

Mokyklos žaidynėse dalyvauti gali dvejopai – įgyvendinti žaidynes savo mokykloje arba mokyklos  klasę deleguoti į žaidynes kitoje savo regiono mokykloje.

Norintys organizuoti žaidynes savo mokykloje, turėtų užpildyti šią paraišką. Svarbu paminėti, kad mokykloje, kurioje vyks žaidynės, „Sveikatiada“ įrengs savo pramogų erdvę – žaidimų salelę, kurioje mokiniai galės aktyviai leisti pertraukas. Žaidimų salelė bus patalpų viduje. Jai reikės vietos  –  preliminariai plotas - 8 kvadratiniai metrai grindų bei apie 3 kvadratiniai metrai sienos. Įrengtos „Sveikatiados pramogų erdvės“ gyvuos bent 1 metus, tad kviečiame mokyklas registruotis įvertinus savo turimas patalpas.

Pažymėtina, kad žaidynes organizuos pati „Sveikatiados“ komanda, mokyklos indėlis į organizaciją bus patalpų ir erdvių užsiėmimams suteikimas.

Klasės, norinčios dalyvauti žaidynėse, turėtų užpildyti šią formą.

Užpildytas formas reikia siųsti el. paštu margarita@sveikatiada.lt iki rugsėjo 25 dienos.

Kiekvienoms žaidynėms bus atrinktos po 5 klases, kurios bus pakviestos išbandyti savo jėgas.