0
Kviečiame dalyvauti startuojančiame konkurse – „Mano mėgstamiausias užkandis!

2022-01-20

Išbandykite savo jėgas naujame konkurse ir parodykite, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti užkandžių fiestoje! :)

Kaip smagu įsitraukti į užkandžių fiestą jums parodys Vilniaus lopšelio-darželio "Pilaitukas" bendruomenė, būtent jie tapo šio konkurso ambasadoriais ir pirmieji išbandė konkurso veiklas - sportavo su "Arimex" PISTACIJA, gamino bananų ir riešutų sviesto užkandį. Pažiūrėkite, kaip jiems sekėsi!

https://youtu.be/lLpLcO6YeFQ

Sveikatai palankiai užkandžiauti šiais metais Jus kviečia ne tik ,,Sveikatiada", bet ir programos partnerė - riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja „Arimex". Pasibaigus konkursui „Arimex" apdovanos net 6 geriausiai pasirodžiusių ugdymo įstaigų komandas!

O kad užkandžių idėjų Jums nepritrūktų, dalinamės "Sveikatiados" draugų "Nestoras maistas" komandos puikiais užkandžių receptais! Kviečiame išbandyti ir gaminimui rinktis „Arimex" riešutus bei džiovintus vaisius be pridėtinio cukraus :)

Konkurso laimėtojai bus atrenkami pagal šiuos kriterijus:
*masiškumas - kuo didesnis veiklose dalyvaujančių vaikų skaičius, tuo tikimybė laimėti yra didesnė (masiškumo siekite saugiai, laikykitės saugaus atstumo);
*sveikatai palankumas - laimėtojais taps tos ugdymo įstaigų komandos, kurių gaminami užkandžiai bus sveikatai palankūs;
*originalumas - papildomų taškų gaus tos ugdymo įstaigos, kurių organizuotos veiklos ar jų pateikimas bus įdomus, skatinantis tai išbandyti ir kitus.

Primename, kad konkursui paruoštos medžiagos (nuotraukų, vaizdo įrašų, o svarbiausia, aprašymų su nurodytu ugdymo įstaigos pavadinimu) lauksime el. paštu: laura@sveikatiada.lt ! Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados" Facebook paskyroje - https://www.facebook.com/Sveikatiada 

Konkurso laikotarpis SAUSIO 21 d. – VASARIO 28 d. Konkurso medžiagą priimama iki VASARIO 28 d. 17 val. Laimėtojai bus paskelbti KOVO 7 d.