0
Konkursas - VANDUO: VARTOK IR SAUGOK

2015-12-31

Konkurso „Vanduo: vartok ir saugok!“ tikslas – skatinti mokinių saviraišką ir kūrybingumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, atkreipiant dėmesį į vandenį kaip gamtos vertybę, kurią privaloma saugoti, kad ji tyra ir sveika pasiektų mūsų namus. Mokiniai kviečiami kurti plakatus, kūrybiškai atspindinčius konkurso temą. 
 
Konkursą organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
 
Konkursas vyksta iki 2016 m. kovo 18 d. Daugiau informacijos ir konkurso nuostatas rasite http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/1808
 
Pirmasis konkurso etapas – rajoninis. Jį organizuoja vandens tiekimo įmonės kartu su savivaldybių švietimo padaliniais.

„Sveikatiada“ kviečia ir ragina visas mokyklas dalyvauti konkurse!

Papildomas prizas tik „Sveikatiados“ tinklo mokykloms – galimybė apsilankyti savo rajono ar miesto vandens tiekimo įmonėje ir ekskursijos metu praplėsti žinias apie vandenį, jo kokybę, sudėtį ir sužinoti daugybę įdomių ir negirdėtų faktų. Šių ekskursijų metu galėsite sužinoti iš kur gaunamas vanduo bei kaip patenka į mūsų namus. Specialistai papasakos apie vandens kelionę nuo gręžinio iki čiaupo.

Jeigu rajono konkurso nugalėtojas yra „Sveikatiada“ tinklo moksleivis, tuomet mokytojui reikia susisiekti su rajono vandens tiekimo įmone (sąrašąs įmonių pateikiamas paspaudus nuorodą) ir sutarti konkrečią ekskursijos dieną visai nugalėtojo klasei. 

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į „Sveikatiados“ komanda 867257080 arba elektroniniu paštu info@sveikatiada.lt