0
KONKURSAS - ką dedate į vaiko priešpiečių dėžutę

2015-10-22

„Sveikatiada“ kartu su kampanija „5 per dieną” skelbia konkursą tėveliams!

Kas rytą  mažųjų tėveliai susiduria su dilema – ką įdėti vaikui į priešpiečių dėžutę? Kviečiame tėvelius, o taip pat mokytojus dalintis savo receptais ir idėjomis ir taip vieni kitiems pagelbėti rytiniuose rūpesčiuose.

Laikas: konkuras vyksta nuo spalio 21 iki lapkričio 8d.

Konkurso sąlygos: tėveliai kviečiami siųsti savo priešpiečių dėžutės vaikams receptus ir nuotraukas.

Siųskite savo receptus kartu su nuotraukomis portale http://www.tavovaikas.lt/konkursai/konkursas-ka-dedate-i-vaiko-priespieciu-dezute.d?id=69330926
Galite pateikti daugiau nei vieną receptą. Išrinksime 3 konkurso nugalėtojus lapkričio 8d. Šią dieną švenčiama Europos sveikos mitybos diena. Įvairiose Europos šalyse tą dieną visuomenė skatinama maitintis sveikai bei  organizuojami renginiai, skatinantys sveiką gyvenseną.

Įdomiausiais receptais pasidalinsime savo puslapyje.

Konkurso prizas: daugiafunkcinė priešpiečių dėžutė su keliais atskirais skyreliais, įrankiais ir indeliu salotų padažui. Dovanos nugalėtojams bus išsiųstos asmeniškai paštu.

Daugiau apie kampanija „Penki per dieną“

Per dieną suvalgyti bent 5 vaisius ir daržoves. Suformuoti tokį įprotį sieks kampanija „Penki per dieną“.Kodėl penki per dieną? Penkios vaisių ir daržovių porcijos apytikriai atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertų rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį – po 400-600 g kiekvieną dieną. Dar daugiau informacijos ir įvairių patarimų rasite kampanijos „Penki per dieną“ portale – http://5diena.euTen pagal individualią gyvenimo situaciją kiekvienas lankytojas galės gauti rekomenduojamą 5 vaisių ir daržovių pasirinkimą, patarimų, receptų, kitos naudingos informacijos apie ES šalyse užauginamus vaisius ir daržoves.