0
Konkursas ,,Mano klasės aktyvi pertrauka“

2017-01-11

Skelbiame naują konkursą! Parodyk visiems, kaip tavo klasė aktyviai juda per pertraukas. Net trys klasės gali laimėti pagrindinį prizą. Prizas - aktyvi popietė SIL sporto centre“ Savanorių pr. 276, Kaunas (sveikos gyvensenos ir mitybos specialisto Artūro Sujetos paskaita + grupinė treniruotė).

Konkurse gali dalyvauti bendrojo lavinimo mokyklų 5 – 12 klasių mokiniai. Aktualiausias jis Kauno apylinkių mokykloms, nes prizas Kaune, tačiau neapsiribojant jei tik yra noras ir transportas atvykti iki sporto centro.

Konkurso dalyviai turi nufilmuoti ir sumontuoti 2-3 min trukmės filmuką, kaip moksleiviai aktyviai juda mokykloje pertraukų metu. Šia aktyvia veikla turi užsiimti daugiau nei pusė klasės moksleivių.  Jei pertraukų metu atliekama mankšta ar šokis, turi girdėtis muzika, judesiai sinchroniški visų dalyvių. Sumontuotą filmuką įkelkite į Youtube, o nuorodą su dalyvio anketa siųskite margarita@sveikatiada.lt. Filmukai bus patalpinti į programos „Sveikatiada“ Facebook puslapį su kreipe (hashtag) #aktyvipertrauka. Nugalėtojai bus išrenkami vertinant facebook „like“ skaičių ir komisijos vertinimus.

Konkursui video filmukus siųskite iki 2017 m. vasario  23 dienos.  Laimėtojai bus paskelbti 2017 m. kovo  6 d.

Kviečiame mokyklas dalyvauti konkurse!
 
Išsamias konkurso nuostatas rasite čia.

2016 m. gruodžio 5d. duris atvėrė naujas, modernus ir erdvus SIL sporto centras, įsikūręs Savanorių pr. 276, Kaunas (Žaliakalnio terasos). 1000 kvadratų sporto erdvėje mėgautis kokybiškomis treniruotėmis gali net išrankiausieji klientai. Čia kvalifikuoti sporto ir sveikatinimo specialistai pasirūpina, kad treniruotės SIL sporto centre taptų kokybiškos ir efektyvios.