0
KONKURSO - ką dedate į vaiko priešpiečių dėžutę NUGALĖTOJAI

2015-11-09

Lapkričio 8d. baigėsi konkursas Ką dedate į vaiko priešpiečių dėžutę“. Šią dieną Europoje minima Sveikos mitybos diena ir ta proga kvietėme tėvelius ir mokytojus dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo receptais. 

Dažniausiai vaikams į priešpiečių dėžutę tėveliai siūlė įdėti vaisių, jogurto ar sūrio lazdelių. Pateikiame keletą įdomesnių dėžučių turinio aprašymų:

1. Iš sodo žalias obuolys ir mandarinas toks oranžinis.... Razinos, gardūs riešutai ir Belvita sausainiai... Tai sveikas užkandis visiems, kas į mokyklą eina.


2. Plaukia upės obuoliuko, stovi palmės bananiuko, sėdi valtyje žmogelis - aplink plaukioja morkinės žuvelės.

3. Visada savo vaikui priešpiečiams įdedu vaisių ir pieno produktą - jogurtą arba varškytę. Tai yra duetas, kuris vaikui yra ir skanus, ir naudingas. Beje, bananus visada renkuosi prinokusius, nes tokie jie maistingiausi ir švelniausi vaiko virškinimo sistemai. 

4.Visada stengiamės, kad į priešpiečių dėžutę papultų daržovių ir vaisių. Taip pat svarbu, kad mažoji užkandžiautoja gautų baltymų, riebalų ir angliavandenių.

Konkurso nugalėtojų dėžutes galite rasti http://www.tavovaikas.lt/konkursai/konkursas-ka-dedate-i-vaiko-priespieciu-dezute-rezultatai.d?id=69330926Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.