0
Konferencija „Vaikų maitinimo (r)evoliucija ugdymo įstaigose ir namuose“.

2018-10-03

Kviečiame ,,Sveikatiados" projekto ambasadorius dalyvauti konferencijoje „Vaikų maitinimo (r)evoliucija ugdymo įstaigose ir namuose“, kuri vyks spalio 29 d. 12 val.  Lietuvos Respublikos Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius), Seimo konferencijų salėje.  

Vaikų maitinimas ugdymo įstaigose šiandien kelia didelį visuomenės susidomėjimą, nerimą ir rūpestį – ši tema plačiai komentuojama žiniasklaidoje, įvairiuose tėvų forumuose. Šeimose taip pat aktyviai diskutuojama apie maitinimo kokybę, stebima, ar tikrai vaikai grįžta iš ugdymo įstaigos pavalgę, svarstoma, ar maistas ugdymo įstaigoje yra sveikas, skanus. Pedagogai ir tėvai sutaria, kad pokyčiai šioje srityje būtini: sveikesnės ir kokybiškesnės vaikų mitybos šiandien siekia visi ir ne tik Lietuvoje, bet visoje Europos Sąjungoje. Tačiau, ar mes Lietuvoje tikrai pasukome sveikatos ir modernėjimo keliu, ar naujiems pokyčiams pakanka mokslinio pagrindo, ar ne per daug atsirado šioje srityje perteklinio reglamentavimo, ar nešvaistome veltui maisto.  

Konferencijos tikslas: pristatyti ir aptarti respublikines vaikų maitinimo aktualijas - rezonansinius vaikų mitybos reglamentavimo aspektus, maisto švaistymo mažinimo politiką, išlikusias pritaikyto maitinimo problemas, tėvų ir savivaldybių lūkesčius šioje srityje.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti ministerijų, savivaldybių atstovai, ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, dietistai, vaikų maitinimo organizatoriai ir gamintojai bei tėvai.

Registracijahttp://www.lrs.lt/registracija  SUSTABDYTA.