0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SVEIKATINIMO IDĖJŲ KONKURSAS: ,,Jei judėti netingėsi, sveiką kūną tu turėsi"

2017-10-05

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija  dalyvavo „Sveikatiados“  ir UAB „Pontem“ bei  VšĮ „Kretingos maistas“ organizuotame  sveikatinimo idėjų projektų konkurse. Pradinių klasių mokytojos parengė mini projektą „Jei judėti netingėsi, sveiką kūną tu turėsi!“ ir laimėjo finansavimą. Už gautas lėšas įsigijo sportinio inventoriaus.

Projekto „Jei judėti netingėsi, sveiką kūną tu turėsi!“ tikslas – mokytis laisvalaikį leisti be kompiuterio, populiarinti sveiką gyvenseną ne tik mokykloje, bet ir namuose.

Pradinių klasių mokiniai vykdė  įvairias veiklas:  dalyvavo kūno kultūros mokytojos Sandros Bakšytės paskaitoje-diskusijoje „Padėkime sau judėdami“, kartu su choreografijos mokytoja Alma Kyguoliene  mokėsi kūno plastiškumo, taisyklingos  laikysenos pratimų su kaspinais, pertraukų metu nesėdėjo prie kompiuterių, o žaidė judriuosius žaidimus ir mokėsi gražiai bendrauti. Namuose kartu su savo šeimos nariais kūrė šeimos judraus laisvalaikio estafetes, žaidimus ir juos pristatė tradiciniame baigiamajame renginyje „Sportuojame visa šeima“, kuriame aktyviai dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Projekto metu buvo pagilintos žinios ir supratimas apie fizinį aktyvumą ir jo svarbą, mokiniai ugdėsi sveikos gyvensenos, taisyklingos laikysenos įgūdžius, mokėsi žaisti komandoje bendraujant ir bendradarbiaujant.